SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Football Manager 2008

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 47378

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7471 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28473
Le Mans UC - sezon 1

Postanowiłem tym razem poprowadzić jakiś klub z Ligue 1 i padło na Le Mans. Klub stosunkowo młody, bo założony w 1985 roku, bez żadnych sukcesów. W pierwszym sezonie mojej pracy zarząd postawił przede mną niewygórowane oczekiwania, czyli utrzymanie się w lidze. Skład był dosyć dobry. Jednak w składzie posiadałem tylko jednego typowego lewego obrońcę i postanowiłem zrobić małe zakupy. Otrzymałem dosyć mało pieniędzy na transfery (w tej chwili nie pamiętam ile dokładnie), ale poprosiłem zarząd i otrzymałem około 5 mln Euro. Te pieniądze wystarczyły do sprowadzenia klasowego lewego obrońcy, którym był jeremy Mathieu z Tuluzy. Sprowadziłem także Thorvaldsena jako inwestycję na przyszłość. Udało się też zakontraktować Hosaina Kaebiego, który był wolnym graczem.





Czas na wyniki na przeciągu całego sezonu. Kilka meczy sparingowych i start ligi, oraz krajowych pucharów w późniejszym czasie.










Jak widać pierwsza część sezonu trochę w kratkę, raz zwycięstwa, raz porażki. Po rundzie jesiennej zajmowałem 9 miejsce w tabeli. Druga część sezonu dużo lepsza. Warto zwrócić uwagę, że od wyjazdowego meczu z Bordeaux w półfinale Pucharu Ligi zanotowałem passę 14 meczy bez porażki. Jednak 2 ostatnie mecze przegrane na własne życzenie (multum niewykorzystanych sytuacji).

Ostatecznie tabela prezentowała się tak:





Dzięki wygranych w Pucharze Ligi (3:2 z Olimpique Lyon), oraz w Pucharze Francji (1:0 z Montpellier) mogłem wziąć udział w Pucharze UEFA w kolejnym sezonie.

Podsumowując, sezon jak najbardziej udany, byłem zadowolony z postawy moich piłkarzy.

Zająłem 3 miejsce w plebiscycie na Menadżera Roku, oraz 3 miejsce w plebiscycie na Menadżera Sezonu. Rewelacją Sezonu został mój zawodnik - Hassan Yebda, a w konkursie na Zagranicznego Piłkarza Roku Romaric znalazł się na 2 miejscu.

Piłkarzem Roku w mojej drużynie został wybrany przez kibiców Romaric, a najlepszym strzelcem zespołu został Mamadou Samassa (23 bramki)


Ligę Mistrzów 2007/08 wygrał Arsenal (4:2 z Manchesterem United), zaś Puchar UEFA Fiorentina (3:1 z Interem Mediolan)

Mistrzem Europy została reprezentacja Niemiec (3:0 z Hiszpanią)



Kolejne podsumowanie już niedługo

Zmieniony przez - cygan132 w dniu 2008-07-19 10:23:25

HALA MADRID !!!

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
No, no. Moje uznanie. Taki wynik takim zespołem. Gratulacje. Być może ja też nie dlugo zamieszcze sprawiozdanie z sezonu
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6194 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22325
Fajne podsumowanie

krotko i na temat

wynik koncowy całkiem całkiem...

Zmieniony przez - Grubmen w dniu 2008-07-19 15:29:57

Jeden klub, jedna miłość, jedna pasja - Fc Barcelona !

Czarni Jasło !
http://pl.youtube.com/watch?v=gbgQzJ1jFvw

pozdro ;)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 27778
no ladnie to podsumowales

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6
Na ławkę za 20mln możesz sobie m.Richardsa ku:pić z man.city
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2459
Pomyślałem sobie że też udokumentuje swoja karierę z FM 08

Tak wiec gram już 6 sezon Legią Warszawa i zarząd bardzo usatysfakcjonowany moimi wynikami z drużyną, w sumie dlaczego miałby nie być skoro w przeciągu 5 sezonów zdobyłem:
- 4 razy Mistrza Polski



- 4 razy Puchar Ligi



- 4 razy Superpuchar Polski



W międzynarodowych rozgrywkach za największy sukces można uznać coroczne występy w fazie grupowej Ligi Mistrzów oraz jak na razie jedyny awans z fazy grupowej:



I niestety późniejsza przegrana z Interem Mediolan



W dużej mierze dzięki mojej druzynie Polska awansowała w współczynniku Reprezentacji na 15 miejsce które gwarantuje dodatkowe miejsce w Lidze Mistrzów



I na koniec pokaże jeszcze swoje informacje menedżerskie



oraz aktualny skład:



I to by było na tyle

Zmieniony przez - Roger91R w dniu 2008-07-24 18:24:27

Zmieniony przez - Roger91R w dniu 2008-07-24 18:28:24

Zmieniony przez - Roger91R w dniu 2008-07-24 18:29:17

Zmieniony przez - Roger91R w dniu 2008-07-24 18:30:27

Zmieniony przez - Roger91R w dniu 2008-07-24 18:33:29
...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3057 Napisanych postów 51895 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351413
Byłby ktoś zainteresowany sporym Facepack'iem - jakieś 5000 zdjęć/250 drużyn?

bo nie wiem czy przy moim wolnym necie warto to wrzucać.

btw jak chcecie talent to Carlos Saez z Recreativo, na początku gry kosztuje pewnie grosze, ja dałem koło miliona, w pierwszym sezonie gra u mnie za Van der Vaarta, asystę za asystą ma.

pzdr/

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7471 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28473
Carlos Saez z Recreativo

A nie z Rayo Vallecano?

HALA MADRID !!!

...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3057 Napisanych postów 51895 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351413
nie wiem, ja go brałem z Recreativo,
ale po 4 sezonach gry, wiec możliwe, że go kupili od kogoś.

pzdr/

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7471 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28473
No to na pewno Po 4 sezonach to jeden z najlepszych ofensywnych pomocników

HALA MADRID !!!

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Puchar Polski 2007/2008

Następny temat

Wycieczka na Santiago Bernabeu

electro
Polecane artykuły