SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Football Manager 2008

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 44626

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7471 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28473
Le Mans UC - sezon 1

Postanowiłem tym razem poprowadzić jakiś klub z Ligue 1 i padło na Le Mans. Klub stosunkowo młody, bo założony w 1985 roku, bez żadnych sukcesów. W pierwszym sezonie mojej pracy zarząd postawił przede mną niewygórowane oczekiwania, czyli utrzymanie się w lidze. Skład był dosyć dobry. Jednak w składzie posiadałem tylko jednego typowego lewego obrońcę i postanowiłem zrobić małe zakupy. Otrzymałem dosyć mało pieniędzy na transfery (w tej chwili nie pamiętam ile dokładnie), ale poprosiłem zarząd i otrzymałem około 5 mln Euro. Te pieniądze wystarczyły do sprowadzenia klasowego lewego obrońcy, którym był jeremy Mathieu z Tuluzy. Sprowadziłem także Thorvaldsena jako inwestycję na przyszłość. Udało się też zakontraktować Hosaina Kaebiego, który był wolnym graczem.





Czas na wyniki na przeciągu całego sezonu. Kilka meczy sparingowych i start ligi, oraz krajowych pucharów w późniejszym czasie.










Jak widać pierwsza część sezonu trochę w kratkę, raz zwycięstwa, raz porażki. Po rundzie jesiennej zajmowałem 9 miejsce w tabeli. Druga część sezonu dużo lepsza. Warto zwrócić uwagę, że od wyjazdowego meczu z Bordeaux w półfinale Pucharu Ligi zanotowałem passę 14 meczy bez porażki. Jednak 2 ostatnie mecze przegrane na własne życzenie (multum niewykorzystanych sytuacji).

Ostatecznie tabela prezentowała się tak:





Dzięki wygranych w Pucharze Ligi (3:2 z Olimpique Lyon), oraz w Pucharze Francji (1:0 z Montpellier) mogłem wziąć udział w Pucharze UEFA w kolejnym sezonie.

Podsumowując, sezon jak najbardziej udany, byłem zadowolony z postawy moich piłkarzy.

Zająłem 3 miejsce w plebiscycie na Menadżera Roku, oraz 3 miejsce w plebiscycie na Menadżera Sezonu. Rewelacją Sezonu został mój zawodnik - Hassan Yebda, a w konkursie na Zagranicznego Piłkarza Roku Romaric znalazł się na 2 miejscu.

Piłkarzem Roku w mojej drużynie został wybrany przez kibiców Romaric, a najlepszym strzelcem zespołu został Mamadou Samassa (23 bramki)


Ligę Mistrzów 2007/08 wygrał Arsenal (4:2 z Manchesterem United), zaś Puchar UEFA Fiorentina (3:1 z Interem Mediolan)

Mistrzem Europy została reprezentacja Niemiec (3:0 z Hiszpanią)



Kolejne podsumowanie już niedługo

Zmieniony przez - cygan132 w dniu 2008-07-19 10:23:25

HALA MADRID !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No, no. Moje uznanie. Taki wynik takim zespołem. Gratulacje. Być może ja też nie dlugo zamieszcze sprawiozdanie z sezonu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6194 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22325
Fajne podsumowanie

krotko i na temat

wynik koncowy całkiem całkiem...

Zmieniony przez - Grubmen w dniu 2008-07-19 15:29:57

Jeden klub, jedna miłość, jedna pasja - Fc Barcelona !

Czarni Jasło !
http://pl.youtube.com/watch?v=gbgQzJ1jFvw

pozdro ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
no ladnie to podsumowales

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6
Na ławkę za 20mln możesz sobie m.Richardsa ku:pić z man.city
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2458
Pomyślałem sobie że też udokumentuje swoja karierę z FM 08

Tak wiec gram już 6 sezon Legią Warszawa i zarząd bardzo usatysfakcjonowany moimi wynikami z drużyną, w sumie dlaczego miałby nie być skoro w przeciągu 5 sezonów zdobyłem:
- 4 razy Mistrza Polski



- 4 razy Puchar Ligi



- 4 razy Superpuchar Polski



W międzynarodowych rozgrywkach za największy sukces można uznać coroczne występy w fazie grupowej Ligi Mistrzów oraz jak na razie jedyny awans z fazy grupowej:



I niestety późniejsza przegrana z Interem Mediolan



W dużej mierze dzięki mojej druzynie Polska awansowała w współczynniku Reprezentacji na 15 miejsce które gwarantuje dodatkowe miejsce w Lidze Mistrzów



I na koniec pokaże jeszcze swoje informacje menedżerskie



oraz aktualny skład:



I to by było na tyle

Zmieniony przez - Roger91R w dniu 2008-07-24 18:24:27

Zmieniony przez - Roger91R w dniu 2008-07-24 18:28:24

Zmieniony przez - Roger91R w dniu 2008-07-24 18:29:17

Zmieniony przez - Roger91R w dniu 2008-07-24 18:30:27

Zmieniony przez - Roger91R w dniu 2008-07-24 18:33:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349871
Byłby ktoś zainteresowany sporym Facepack'iem - jakieś 5000 zdjęć/250 drużyn?

bo nie wiem czy przy moim wolnym necie warto to wrzucać.

btw jak chcecie talent to Carlos Saez z Recreativo, na początku gry kosztuje pewnie grosze, ja dałem koło miliona, w pierwszym sezonie gra u mnie za Van der Vaarta, asystę za asystą ma.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7471 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28473
Carlos Saez z Recreativo

A nie z Rayo Vallecano?

HALA MADRID !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349871
nie wiem, ja go brałem z Recreativo,
ale po 4 sezonach gry, wiec możliwe, że go kupili od kogoś.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7471 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28473
No to na pewno Po 4 sezonach to jeden z najlepszych ofensywnych pomocników

HALA MADRID !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Puchar Polski 2007/2008

Następny temat

Wycieczka na Santiago Bernabeu

WHEY premium