Aktualności - Sporty Siłowe

Ilość wyświetleń tematu: 9322

...
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55546
W zeszłą niedzielę (13 lipca) w Szczecinku zostały rozegrane Mistrzostwa Europy Strong Man. Na podium stanęli sami Polacy - Mariusz Pudzianowski (I miejsce), Grzegorz Szczepański (II miejsce) oraz Sławomir Toczek (III miejsce)!

Gratulujemy

kif.pl!

...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2482
ME to nie jakis tam start krajowy tylko jedna z najważniejszych imprez w świecie Strong Man..
jężeli czołowi zawodnicy Europy nie pojawiają się na takich zawodach, to nie jest to dobry znak..
...
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Gratki dla Polakow

[email protected]

...
Szacuny 3 Napisanych postów 2583 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20982
Ja mam pytanie... Grzegorz Szczepański czy może Grzegorz Szymański???
...
Szacuny 2 Napisanych postów 657 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3125
Ja znam tylko Roberta Szczepańskiego "Maximus"
...
Chociaż nie jest też Grzegorz Szymański

Grzegorz Szymański (ur. 1983) - polski sportowiec - kulomiot i strongman.

Trzykrotny wicemistrz województwa zachodniopomorskiego w pchnięciu kulą. Jako siłacz zadebiutował w 2006 roku na eliminacjach w Gdyni, gdzie na czterdziestu zawodników zajął osiemnaste miejsce. Trenował z Jarosławem Dymkiem, Sebastianem Wentą i Sławomirem Toczkiem. Na eliminacjach w 2007 roku wygrał cztery z sześciu konkurencji i zajął pierwsze miejsce. W 2007 r. zadebiutował w Pucharze Polski Strongman, osiągając bardzo dobre wyniki.

Mieszka w Trzebiatowie. Pracuje w ochronie nocnego klubu. Żonaty z Eweliną, mają syna Szymona (ur. 2007).
...
Na pewno chodziło o Grzesia Szymańskiego, Szczepański nie startuje u Pudziana Pozdrawiam!!!