Witam. Wiem, że były już takie tematy na forum i wszystkie je przeczytałem, jednak większośc jest już starawa i mało w nich odpowiedzi. Chciałbym się zapisać gdzieś w Szczecinie na boks. Tylko nie wiem gdzie, klubów ostatnio powstało sporo i wybór jest duży. Ale wolałbym trafić gdzieś gdzie jest dobry trener i się moge naprawde czegoś nauczyć. Najlepiej jakby się wypowiedział ktoś kto trenował lub trenuje.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
nie lepiej sie przejsc,zobaczec i zapytac?
Dopoki Walczysz, Jestes Zwyciezca!!!!!!!!
http://muaythaikielce.com/ (Nowa Strona) http://uk.youtube.com/watch?v=XOnKr5CvbC0
...
BKS OLIMP SZCZECIN, chyba najlepszy klub bokserski w Szczecinie. Wiem bo sam jestem z tego miasta :D
http://bokser.com.pl/
Zmieniony przez - exstasy94 w dniu 2008-07-11 13:35:07
http://bokser.com.pl/
Zmieniony przez - exstasy94 w dniu 2008-07-11 13:35:07
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Poprzedni temat
kickboxing/boks we Wrocławiu [wakacje]
Następny temat
Krzysztof Piekarz