Witam mam 18 lat 173 wzrostu i waze tylko 52kg (tragedia ;/) Chciałbym na początek nabrac masy mięśniowej, jak radziliście ułozyłem diete, którą chce zebyście sprawdzili i poprawili :)
1. Posiłek
mleko2%, płatki owsiane, kukurydziane, rodzynki, chleb zwykły ( 5 kromek) z serem edamskim i pomidorem.
2. posiłek przed obiadem.
chleb razowy (4 kromki) z szynką z piersi kurczaka
3. Obiad
dwa woreczki ryzu po 100g, kotlet wieprzowy
4. Kolacja
chleb zwykły (5 kromek) z serem białym, szynka z piersi kurczaka i 2 jajka smażone.
Pyt. Czy mając dobrze ułozoną dietę i cwicząc 3 razy w tygodniu na siłowni zaczne szybciej tyć i kształtowac sylwetke czy może na początek skupic sie na masie ??? z góry dzięki :)
1. Posiłek
mleko2%, płatki owsiane, kukurydziane, rodzynki, chleb zwykły ( 5 kromek) z serem edamskim i pomidorem.
2. posiłek przed obiadem.
chleb razowy (4 kromki) z szynką z piersi kurczaka
3. Obiad
dwa woreczki ryzu po 100g, kotlet wieprzowy
4. Kolacja
chleb zwykły (5 kromek) z serem białym, szynka z piersi kurczaka i 2 jajka smażone.
Pyt. Czy mając dobrze ułozoną dietę i cwicząc 3 razy w tygodniu na siłowni zaczne szybciej tyć i kształtowac sylwetke czy może na początek skupic sie na masie ??? z góry dzięki :)
Krzysztof Piekarz