IMO lepiej nie ryzykować, nie wiadomo czy stawy są na tyle silne. Ja bym przezornie zrobił rowerek albo basenik na Twoim miejscu. 

Ilość wyświetleń tematu: 17251

No i basen odpada gdyż musiałbym dojeżdżać 30km w jedną stronę do najbliższego ;]
Nawet nie trzeba biegać. Widzę po koleżankach jak spacerki je ładnie "kształtują" jeśli wiesz co mam na myśli.
Oczywiście tłuszczyk też im ładnie leci, więc warto łazić czasem
Poczytaj o HIIT, będziesz wiedział dokładnie
)

ale tak np. 2x5.

Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły