SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Skakanka a odchudzanie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 17250

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 571 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1996
IMO lepiej nie ryzykować, nie wiadomo czy stawy są na tyle silne. Ja bym przezornie zrobił rowerek albo basenik na Twoim miejscu.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 838 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4042
Cóż, ludzie przeważnie dają mi na oko 90kg, więc nie ma AŻ takiej wielkiej tragedii, ale sam czuje się źle z tym że jestem grubym skur*ielem No i basen odpada gdyż musiałbym dojeżdżać 30km w jedną stronę do najbliższego ;]

Zmieniony przez - Kiku_ w dniu 2008-06-16 17:34:53
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 571 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1996
A rower masz? Ja robię aero na rowerku i jest bardzo fajnie
Dla zminimalizowania czasu ćwiczeń mógłbyś zrobić sobie HIIT. Polecam
PS: Nawet sobie może nie wyobrażasz jak dobre efekty dają spacerki Nawet nie trzeba biegać. Widzę po koleżankach jak spacerki je ładnie "kształtują" jeśli wiesz co mam na myśli. Oczywiście tłuszczyk też im ładnie leci, więc warto łazić czasem

Pzdr

Zmieniony przez - GG1992 w dniu 2008-06-16 17:40:04

Zmieniony przez - GG1992 w dniu 2008-06-16 17:40:21
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 838 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4042
No własnie zwykły rower zepsuty... ale pożyczam od znajomych stacjonarke i mam zamiar robić :) a powiedz mi, jak u Ciebie wyglada interwał na rowerze? Bo na stacjonarce co chwile tak zmieniać poziom trudności to mozolne bardzo..
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 571 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1996
Interwał jak wygląda? Poczytaj o HIIT, będziesz wiedział dokładnie

Ja robie tak:
---------------------------\
60 sek - wolne tempo...........\ => To jest jeden interwał
30 sek - jak najszybsze......../
---------------------------/


Takich interwałów robię od 7 do 15 (żeby policzyć minuty zrób sobie ilość interwałów razy 1,5 i wyjdzie Ci ile minut zrobiłeś, tak dla ułatwienia mowie )

Serio, warto poczytać posty Rothena o HIIT.


Pzdr



Zmieniony przez - GG1992 w dniu 2008-06-16 17:50:20
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 838 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4042
Czytałem te posty, ale tam było rozpisane bieganie, byłem ciekaw w jakich Ty rozkładasz proporcjach rower ;) A na jakich przerzutkach jeździsz? Tak w ogóle dzięki Ci śliczne za info, pozdro
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 571 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1996
Ja to robie na rowerku stacjonarnym, ale przerzutki to sprawa indywidualna. Najważniejsze to ustawić sobie tak, żebyś kręcił w miare szybko i szybko jechał. Nie np. 1x1 ale tak np. 2x5.

Popróbuj sam, to sobie ustalisz jak Ci najlepiej bo każdy może mieć silniejsze nogi to mu będzie wygodnie inaczej


pzdr nie ma sprawy
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ziemniaki, kartofle, pyry czy jak tam zwał...

Następny temat

Chce strzacic brzuch i boczki pomozcie.

electro
Polecane artykuły