Sprzedam buty Adidas z kolekcji 2008. Buty posiadają membranę GoreTex - tzn. nie przemakają i odprowadzają pot na zewnątrz buta. buty są praktycznie nowe, uzywane były tylko raz przez niecałą godzinę. Pachną nowością, jak w sklepie
Nie posiadają żadnych uszkodzeń, poza przetarciami warstwy ochronnej bieżnika, na podeszwie w jednym bucie(ta warstwa to biała guma - nie jest to właściwy bieżnik, a raczej osłonka, która i tak prędzej czy później się zdziera). Rozmiar 43, w sklepach te buty kosztują sporo ponad 200 zł, u mnie o wiele taniej
Pisać na meila, bo privy chyba nie działają
[email protected]
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d50498e78ad3cf01.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ce3ff7609d8f496a.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5146cd4d8b220d91.html
Pozdrawiam
Zmieniony przez - studensky w dniu 2008-06-16 08:57:19
Nie posiadają żadnych uszkodzeń, poza przetarciami warstwy ochronnej bieżnika, na podeszwie w jednym bucie(ta warstwa to biała guma - nie jest to właściwy bieżnik, a raczej osłonka, która i tak prędzej czy później się zdziera). Rozmiar 43, w sklepach te buty kosztują sporo ponad 200 zł, u mnie o wiele taniej
Pisać na meila, bo privy chyba nie działają
[email protected]
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d50498e78ad3cf01.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ce3ff7609d8f496a.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5146cd4d8b220d91.html
Pozdrawiam
Zmieniony przez - studensky w dniu 2008-06-16 08:57:19
Krzysztof Piekarz