SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

[EURO 2008] POLSKA - NIEMCY

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31507

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 131096
tragicznie nie było
moim zdaniem sa jakies szanse na wyjscie z grupy
i mozemy temu podołac
przegralismy z najsilniejszymi w grupie
teraz moze byc tylko lepiej

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 60920
Krzynowek najbardziej zawiodl, liczylem, ze cos pokaze, a tu nic.
Zurawski mnie w ogole nie zawiodl, bo wiedzialem, czego sie po nim mozna spodziewac w takim meczu.

swietna zmiana Rogera, zupelnie inna jakosc gry.

dobra gra Niemcow i zasluzone zwyciestwo.
byli jakby lepiej przygotowani, szybsi, grali z wieksza agresja i przede wszystkim madrze.

jak narazie najlepiej zaprezentowali sie na turnieju.

Polacy w sumie jeszcze szanse maja, choc niezbyt duze.
Z Austria 3pkt da sie zdobyc, ale latwo nie bedzie,
z Chorwacja podobnie, jak zagraja tak agresywnie jak na poczatku meczu z Austria to kiepsko to widze, bo wtedy nasza obrona z Bakiem na czele moze sie pobubic.


ogolnie to sie ciesze, ze po Euro nie bedzie juz w reprezentacji Baka

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

...
Napisał(a)
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 31902 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94099
my chcemy jopa, my chceeemyyy joopaaa
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 60920
niee
tylko nie to .. choc czy Bak lepszy?

hm .. a moze po euro Lagiewke tam dac?

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

...
Napisał(a)
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 31902 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94099
ale bardziej serio..

sobolewski bronowicki ?



a w sumie to lubie jopa
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5872 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26991
Kurcze źle nie było, miali ładne momenty gry, początek gdyby się inaczej ułożył (ten strzał Krzynówka) to może i byśmy się pokusili o jakieś zwycięstwo nawet.

Bramke nam nie uznali gdzie nie było spalonego też można żałować no ale trudno taki sport teraz będzie ciężko z Austrią jak widziałem wczorajszy mecz z Chorwatami

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 31902 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94099
przecie ebi byl na spalonym

to 1 bramka niemcow byla ze spalonego
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5872 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26991
Właśnie Ebi nie był na spalonym

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36377
wazne zeby w ostatniej kolejce mecz Niemcy - Austria byl juz o pietruszke a my z Chorwatami zagramy o awans wiec w czwartek Niemcy musza ograc Chorwacje a my Austrie

w sumie Ameryki tym stwierdzeniem nie odkrylem
...
Napisał(a)
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 31902 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94099
beev... no moze bo jak lukałem w pubie na tv to wszyscy wstali to moze nie dojrzalem jakeigos obroncy niemieckiego...

ale wydaje mi sie ze był



JB - osz kuwa racja... musimy wygrac z austrią! pisz list do leo zeby pamietal
hehehe:P

Zmieniony przez - f***master w dniu 2008-06-09 10:38:14
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

EURO 2008

Następny temat

Terminarz Euro 2008

electro
Polecane artykuły