SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[EURO 2008] POLSKA - NIEMCY

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28487

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2021 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6887
Jak czytam że ktos pisze iż Kube da sie zastąpić to mam wrażenie ze albo zartuje albo jest bez pojecia .

Jego się nie da zastąpić jest nietypowym pilkarzem . Łobo moze zagrac dobry mecz i na to liczę ale to moze nie wystarczyć . Jak Błaszczu gra dobry mecz to o wynik jestem spokojny .

Zmieniony przez - Chilavert w dniu 2008-06-06 13:50:11

Praca trenera jest jak molo , zawsze kiedyś się kończy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3600 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27033
KafarXXL grunt to optymizm

Życie to boisko,na którym nie gra się czysto.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 1276 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12666
weź już Chilavert tak sie na zachwycaj tym Błaszczykowskim. To dobry gracz, bardzo dobry ale Ty mu tak słodzisz że jak to czytam to cukru do herbaty dodawać nie musze.
Jego się nie da zastąpić jest nietypowym pilkarzem
Nie ma ludzi nie zastąpionych. Tak piszesz o tym Błaszczykowskim jakby nie wiadomo co wyczyniał na tym boisku. Jak oglądałem jego gre to mnie jakoś ciarki nie przechodziły. Normalny młody chłopak co bardzo dobrze gra w piłe. Nie zagra na Euro-fakt szkoda ale są inni zdolni i ambitni którzy też są głodni sukcesu a umiejętnościami wiele ich nie przewyższał.

Ręce które ćwiczą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2021 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6887
Przymszy przykro mi ale ty mi nie zabronisz komplementowania Błaszczykowskiego

Jego brak jest dużą stratą i to nie podlega dyskusji .
Nie tylko ja go uważam za wyjątkowego piłkarza . I takim jest jeżeli mowi sie o naszym krajowym podwórku . Drugiego takiego nie ma na tą chwilę . Gdyby bylo inaczej nie ubolewałbym nad nieobecnoscia tego to gracza , proste .

Slodka herbata tez jest dobra

Praca trenera jest jak molo , zawsze kiedyś się kończy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 1276 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12666
No można się z Tobą zgodzić, że na chwile obecną nie ma lepszego zawodnika na tą pozycje ale weź pod uwage też to, że on wracałby po kontuzji nie jest teraz w optymalnej formie i właściwie to nie wiadomo jakby wypadł. Łobodziński jest w optymalnej formie i przynajmniej selekcjoner w przypadku wystawienia go w podstawowym składzie wie na czym stoi. Pozatym na pozycji Błaszcza może grać także Smolarek, który jest bardzo uniwerslanym graczem. Mało tego jakby przyjąć, że Błaszczykowski nie miałby kontuzji to znam jeszcze jednego piłkarza który też w swojej optymalnej formie jest porównywalny a nawet ośmiele się stwierdzić, że może troche lepszy od Błaszczykowskiego. Niejaki Irek Jeleń.

Ręce które ćwiczą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
1 gracz druzyny nie tworzy.

'jak francja bez riberyego '
ribery tez swietny a jak był mecz z Rangersami to przypominalo jakby jakas wisla krakow grała z chloptasiami z podworka

jelen w formie lepszy od blaszcza w formie? zart?

jelen jest dobry ale ostatnio wiele nie pokazywał jesli juz gral - wierząc pomeczowym opisom bo meczów nie ogladalem osobiscie wielu z nim i tym jego auxerre.

blaszczu przez kontuzje malo grał- ale za to jak wszedl to czasu nie marnował

Zmieniony przez - f***master w dniu 2008-06-06 15:35:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 345 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3956
Faktycznie Błaszczykowski jest jedyny, ale nie najlepszy...

Nikt nie gra tak jak on, wchodząc w kiwki itd. , ale są inny, którzy grają całkiem inaczej, ale nie znaczy słabiej... To będzie strata, ale to nie zadecyduje o naszym wyniku na Euro... Nie przesadzajcie... A i jeszcze miał kontuzje, więc nie był w 100% przygotowany.

...a co do tej kłutni z Leo to faktycznie niemożliwe, bo przecierz to musiała zatwierdzić komisja lekarska z UEFA, tak jak napisał już któryś z użytkowników...

"...Ambicja spotyka się z uznaniem i zachwytem, wyrzeczenia są tutaj jedynym zgrzytem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 1276 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12666
jelen w formie lepszy od blaszcza w formie? zart?
Nie żart.
Jeleń po prostu nie grał ostatnimi czasy w ogóle, dlatego takie wrażenie może być, że nic specjalnego sobą nie reprezentuje. Poza tym został niesmak po MŚ 2006 ale w kadrze Janasa Jeleń był jednym z najlepszych zawodników w polu i dużym stopniu przyczynił się do awansu Biało-Czerwonych na MŚ. Wyróżniał się własnie tym, że wygrywał pojedynki jeden na jeden i miał bardzo szybki drybling. Był bardzo waleczny i napewno bardziej doświadczony od Kuby B.

Ręce które ćwiczą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2021 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6887
Błaszczykowski w formie jest jak dla mnie lepszym piłkarzem od Jelenia w formie choć tu różnica jest już mniejsza aniżeli w przypadku Łobodzińskiego .
Jednak o czym mowa skoro Jelenia nie ma w kadrze mozna tylko pogdybać sobie a mecz za 2 dni w ktorym to zagra Łobodziński i to z jego występem trzeba wiązac spore nadzieje . Licze na odważną grę W.Łobodzińskiego i zdecydowane rajdy bokiem bo o Krzynka to ja sie nie martwie .

Niemców trzeba przycisnąc offensywą na TAK Lehmanowi mieni się w oczach ta piłka i w tym nasza szansa . Dobrze by bylo nie nadziać się na jakąś definitywną kontre Germanców no ale wiadomo łatwo się piszę a rzeczywistosc swoją drogą .

Zmieniony przez - Chilavert w dniu 2008-06-06 18:51:16

Praca trenera jest jak molo , zawsze kiedyś się kończy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3600 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27033
Panowie Błaszczykowski jak na polskie realia jest dobry,ale nie jest żadnym fenomenem.Naszą drużynę tworzy kolektyw a nie pojedyncze nazwiska

Życie to boisko,na którym nie gra się czysto.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

EURO 2008

Następny temat

Terminarz Euro 2008

WHEY premium