np jesli robie siad plotkarsk: zginam sie do wyprostuwanej nogi starajac wyprostowac ja na maxa- to jest zle?
Siad płotkarski jest na maksa złym ćwiczeniem.
Rób cos takiego - siadasz, jedna noga wyprostowana. Powiedzmy lewa.
Teraz prawą dajesz również z przodu. Mocno uginasz w kolanie i kładziesz na ziemi [na prawej stronie]. Dociągasz stopę tak, że dotyka wewnętrznej części lewego uda. I się rozciągasz jak przy siadzie płotkarskim.
lub jesli: klecze i kłade sie na plecach, lezac na zgietych kolanach- rowniez niszcze stawy
Dałeś przykłady masakrycznych ćwiczweń na kolana. To leżeniem na plecy mozna robić, ale tylko od czasu do czasu. Możesz rozciągać czworogłowy na inne sposoby.
Siad płotkarski jest na maksa złym ćwiczeniem.
Rób cos takiego - siadasz, jedna noga wyprostowana. Powiedzmy lewa.
Teraz prawą dajesz również z przodu. Mocno uginasz w kolanie i kładziesz na ziemi [na prawej stronie]. Dociągasz stopę tak, że dotyka wewnętrznej części lewego uda. I się rozciągasz jak przy siadzie płotkarskim.
lub jesli: klecze i kłade sie na plecach, lezac na zgietych kolanach- rowniez niszcze stawy
Dałeś przykłady masakrycznych ćwiczweń na kolana. To leżeniem na plecy mozna robić, ale tylko od czasu do czasu. Możesz rozciągać czworogłowy na inne sposoby.
postaram sie jak najwiecej wywnioskowac