Witam, mam 18lat, zacząłem od około 3miesięcy przygodę z siłownią narazie bez niczego, żadnych diet, odżywek ale chciałbym wziąć sie za siebie już na poważnie. Mam 176cm i 65kg. Mój trening wygląda tak:
Poniedziałek:
Klatka
Biceps
+ brzuch
Sroda:
Barki
Nogi
+ brzuch
Piątek:
Plecy
Triceps
+ brzuch
Co polecanie? jakie odżywki? najbardziej odpowiadałoby mi produkty Olimpu (bo tylko takie są w moim mieście..)
Poniedziałek:
Klatka
Biceps
+ brzuch
Sroda:
Barki
Nogi
+ brzuch
Piątek:
Plecy
Triceps
+ brzuch
Co polecanie? jakie odżywki? najbardziej odpowiadałoby mi produkty Olimpu (bo tylko takie są w moim mieście..)
Krzysztof Piekarz
