Szacuny
0
Napisanych postów
163
Wiek
35 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
852
witam
Mam zamiar kupić sobie nitro i do tego jakieś białko tylko nie wiem jakie bo mam na oku ostrowi ale wczoraj wyczaiłem na necie takie zarąbiste białko w sklepie sfd MRM Metabolic Whey w promocji za 139zł ponad dwa kilo tylko czy to sie opłaca jest dużo lepsze od ostrowi??tzn czy da lepsze efekty czy to to samo jest?? w końcu oby dwa są serwatkowe. mam na cykl około 300zł i muszę sie wyrobić a do tego co jeszcze by było dobrze dorzucić zma??
Szacuny
0
Napisanych postów
163
Wiek
35 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
852
heehe chodziło mi że musze sie w 300zł wyrobić.
Pytam sie tylko o to czy somo białko jest lepsze od ostrowi nie patrząc już na to że jest 100% a ostrowi 80 tylko czy jest lepsze jakościowo
Kurde nie pisz mi o diecie bo to chyba oczywiste że nie zamierzam jeść samego białka bo to tylko dodatek do diety!!
Szacuny
0
Napisanych postów
163
Wiek
35 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
852
a nawet podając te wszystkie dane i tak nie uzyskam pomocy tak samo było około 1,5 miecha temu jak sie pytałem o kretke to mi nikt nie pomógł i sam wybrałem uniwersal i byłem bardzo zadowolony to skasujcie ten temat poradzę sie kogoś bardziej kopetentnego bo nawet nie umiecie szybko pomuc
Szacuny
0
Napisanych postów
163
Wiek
35 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
852
no bo ja sie pytam tylko które białko wybrać a wy mi karzecie rozpiske swojego całego planu życiowego rozpisywać a do tego nie jest wam potrzebne bo nie zadałem pytanie jakie suple wybrać bo już sie zdążyłem sam ukierunkować a poza tym zaraz byście napisali że do nitro to trzeba 2 lata ćwiczyć .... szkoda słów
Szacuny
68
Napisanych postów
22971
Wiek
38 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
91876
chłopcze, info takie jak waga,staż etc są potrzebne po to, żeby suple dobrać adekwatnie do celu, mam ci w ciemno coś wymyslac? moge np drogie wpi, bo to dobre biało. ale już udowodniłeś, że nie masz pojecia w temacie, wiec niepotrzebnie wydałbyś swoje pieniądze.tu nie ma że cos jest najlepsze, tu liczą się potrzeby indywidualne.wiec albo poważne podejscie z twojej strony albo ********laj, jak wolisz?