SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

nitrobolon 2 +......??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1070

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 852
witam

Mam zamiar kupić sobie nitro i do tego jakieś białko tylko nie wiem jakie bo mam na oku ostrowi ale wczoraj wyczaiłem na necie takie zarąbiste białko w sklepie sfd MRM Metabolic Whey w promocji za 139zł ponad dwa kilo tylko czy to sie opłaca jest dużo lepsze od ostrowi??tzn czy da lepsze efekty czy to to samo jest?? w końcu oby dwa są serwatkowe. mam na cykl około 300zł i muszę sie wyrobić a do tego co jeszcze by było dobrze dorzucić zma??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 367 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9022
tzn czy da lepsze efekty czy to to samo jest??
Nie da Ci większego efektu jesli nie bedziesz miał diety.

i czy sie wyrobie

Następny sezonowiec...co lato się zbliża....

Człowiek głodny to człowiek zły...

TOWAR,który sprzedałem na Targowisku====>>

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 852
heehe chodziło mi że musze sie w 300zł wyrobić.
Pytam sie tylko o to czy somo białko jest lepsze od ostrowi nie patrząc już na to że jest 100% a ostrowi 80 tylko czy jest lepsze jakościowo

Kurde nie pisz mi o diecie bo to chyba oczywiste że nie zamierzam jeść samego białka bo to tylko dodatek do diety!!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 852
i napiszcie obrazu co jeszcze dobrze wchodzi w cyklu z nitro
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 91876
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 852
a nawet podając te wszystkie dane i tak nie uzyskam pomocy tak samo było około 1,5 miecha temu jak sie pytałem o kretke to mi nikt nie pomógł i sam wybrałem uniwersal i byłem bardzo zadowolony to skasujcie ten temat poradzę sie kogoś bardziej kopetentnego bo nawet nie umiecie szybko pomuc
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 367 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9022
nie umiecie szybko pomuc

Bez Komentarza...

Człowiek głodny to człowiek zły...

TOWAR,który sprzedałem na Targowisku====>>

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 91876



foch?





szybko to wiesz co sie robi..


Zmieniony przez - bic44 w dniu 2008-05-25 13:29:18
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 852
no bo ja sie pytam tylko które białko wybrać a wy mi karzecie rozpiske swojego całego planu życiowego rozpisywać a do tego nie jest wam potrzebne bo nie zadałem pytanie jakie suple wybrać bo już sie zdążyłem sam ukierunkować a poza tym zaraz byście napisali że do nitro to trzeba 2 lata ćwiczyć .... szkoda słów
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 852
bic44 to bardziej do twojego przedmówcy bo ty mnie nie uraziłeś
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 91876
chłopcze, info takie jak waga,staż etc są potrzebne po to, żeby suple dobrać adekwatnie do celu, mam ci w ciemno coś wymyslac? moge np drogie wpi, bo to dobre biało. ale już udowodniłeś, że nie masz pojecia w temacie, wiec niepotrzebnie wydałbyś swoje pieniądze.tu nie ma że cos jest najlepsze, tu liczą się potrzeby indywidualne.wiec albo poważne podejscie z twojej strony albo ********laj, jak wolisz?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Od ilu lat mozna brac kreatyne?

Następny temat

Co sobie kupic?

electro
Polecane artykuły