SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Efektywny rozklad macroelementow

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1230

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 174 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15970
Chcialbym spytac sie was jaki rozklad makroelementow stosujecie / zalecacie?

Sam jakis czas temu stosowalem po rowno 33/33/33 dla BTW etc.

Na Amerykanskich forach czesto zalecaja spozywanie 40/20/40 dla BTW

A w Polsce "tradycja" stalo sie proporcja 25/25/50 dla BTW
do tego rotacji mam swoje negatywne zdanie.

Zaczalem stosowac zalozenia "amerykanskie" i ogolnie "trendy" na amerykanskich forach - efekty sapozytywne choc nie piorunujace ;/

stosuje zaloznie ze 30% kcal z tłuszczy reszta po równo na białko i WW.

I tu zaczyna sie problem - przy mojej cyklu "powolnej massie" bialko jest na poziomie 3g kgmc (2,4 zwierzecego) oraz 3g WW(wiekszosc WW o malym IG) oraz tłuszcze od 1.1+ kgmc

Czy to negatywnie nieplynie na zdrowie ( pewnie zaraz powiecie ze nerki etc.) ale cos po zatym ?? Moze ktos stosowal i moze cos powiedziec .

dziekuje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 6268 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25741
chyba nie myslisz ze twój organizm przyswoi tyle białka,
na SAA jesteś?

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 620 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41512
wszyscy są na SAA.

a czy wpłynie na zdrowie? oczywiście że negatywnie, pomyśl czy ludzie z problemami sercowymi jedza 1 kg miesa dziennie i pół kostki smalcu ?

zreszta jak wyzej 3 g białka to na SAA
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 174 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15970
ok rozumeim ale jesli moje zapotrzebowanie dawno przekroczone ;/ a wg. dziennika witalmaxa mam 3gB - wszytjie licze z kasz mies jaj mleka etc . i w proporcji kcalorycznosci jest to 30 % ?? chyba jedzenie 7g WW tez niejest najzdrowsze ??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 310 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4035
hehe radze ci stosowac rozklad taki jak w polsce bo...

Co polskie jest dobre :D
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DIETA NA MASE DO OCENY. NIe podleje?

Następny temat

Rada apropo odzywiania. HELP

electro
Polecane artykuły