Witam specjalistów!
Mam pytanie czy zestaw Kreatyna na czczo i po treningu razem z ryboza to dobry zestaw?
MAm 28 lat,ćwicze kilka lat ale z przerwami czasem dość długimi brałem już kreatyne z dekstrozą albo z glukozą.Od kilku miesiecy regularnie.
Co myślicie?
Mam pytanie czy zestaw Kreatyna na czczo i po treningu razem z ryboza to dobry zestaw?
MAm 28 lat,ćwicze kilka lat ale z przerwami czasem dość długimi brałem już kreatyne z dekstrozą albo z glukozą.Od kilku miesiecy regularnie.
Co myślicie?
wieloryb
Krzysztof Piekarz
Jak brałes mono i dobrze Ci weszło to możesz powtórzyc, albo możesz spróbować teraz jabłczanu, polecam osobiście