SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Atp Creatine czy cm3

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2989

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3203
Siemka, chcialem zaczac swoj 2 cykl(pierwszy=mono) i zastanawiam sie co wziasc. Moja uwage przykulo Vitaminshop Atp Creatine i Trec Cm3 1250. Co moglibyscie mi powiedziec na temat tego pierwszego bo dosc ekonomicznie wychodzi i jest polaczenie dwoch kreatyn, a nie moglem o tym znalesc informacji. A co do cm3, jak juz to chce wziasc ta puche 180caps. to by starczylo na okolo 4.5 tyg,czy to nie za krotko? Bardziej zalezy mi na sile, co byscie mi polecili?

Zmieniony przez - johny91 w dniu 2008-05-04 21:28:03
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 22471 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101363
cm3

DT:
rano 4 kaps
po treningu 4kaps

DNT:
4 kaps

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3203
nie pytalem sie o dawkowanie :P
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
w sumie połączenie mono z jabłczanem nie jest zle
jednakże sugerowałbym raczej deczko więcej niz 300g. na cykl/500g. i 50-dniowy cuykl jak złoto
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3203
no tak tylko u mnie ciezko z kasa jest :):P dlatego po dlugich przemysleniach chce wybrac ktoras z tych co podalem, tylko nie wiem ktora bardziej sie oplaca i po ktorej lepsze efekty beda :)

Zmieniony przez - johny91 w dniu 2008-05-05 07:59:30

Zmieniony przez - johny91 w dniu 2008-05-05 08:00:20
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 114 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 935
cm3 lepsze bedzie
w atp niewiadomo jaka jest proporcja miedzy mono a jablczanem wiec pewnie jablczanu bardzo malo

"To Be The Best I Can Be..."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3203
no w tym atp creatine na jedna porcje (6g) przypada 3.4g mono i 2.6g jablczanu

Zmieniony przez - johny91 w dniu 2008-05-05 13:31:52
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3203
nikt nie bral tego Atp Creatine ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1740 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19672
Bierz CM3, nie kombinuj...

EKSPERT W DZIALE ODŻYWKI, SUPLEMENTY...
http://www.sfd.pl/Przepisy_na_odżywcze_napoje...-t334568.html --> Przepisy na odżywcze napoje

http://www.sfd.pl/Raz_na_zawsze_koniec_z_rozstępami...-t335399.html -- > Koniec z rozstępami

...
Napisał(a)
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1396 Napisanych postów 35562 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 150829
ale jak masz jechac 4 tyg na CM3, to wez lepiej mono vitala i pojedz 6 - 7 tyg na mono.

ja tam wole mono od jablczanu.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3203
no wlasnie wiem dlatego pytam sie o to atp creatine bo wyszlo by m ina wiecej, a mono nie chce bo mi nie przypadlo
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreatyna a białko

Następny temat

Jaki gainer for me

electro
Polecane artykuły