SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

zdjecia kolegi :)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5346

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1878 Wiek 43 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 9984
Ale bez krytyki. Bądźmy uprzejmi :).

Kulturystyka naturalna nie obejmuje sterydów anabolicznych ani innych substancji szkodliwych dla zdrowia i opiera się na naturalnej zdolności organizmu do wysiłku, regeneracji i wzrostu.

Wznowiłem treningi z początkiem 2007 roku... (2,5 roku przerwy z powodu ciężkiej kontuzji)...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1878 Wiek 43 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 9984
No zejdźcie w konću z Kruszka. Ile można? Doczepili się, dosiadli i cisą z chłopakiem. Wolnośc słowa i każdy moze wyrazić swoje zdanie i przypominam, że na forum powinna panowac przyjacielska atmosfera :) !!!

Kulturystyka naturalna nie obejmuje sterydów anabolicznych ani innych substancji szkodliwych dla zdrowia i opiera się na naturalnej zdolności organizmu do wysiłku, regeneracji i wzrostu.

Wznowiłem treningi z początkiem 2007 roku... (2,5 roku przerwy z powodu ciężkiej kontuzji)...

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
trudno cos o tobie powiedzeic poza tym ze jestes dosc szczuply poniewaz nie masz wypelnionego profilu

>> Chron mnie Boze od przyjaciol, bo z wrogami sam sobie poradze << &reg;
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2194 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 16768
Qrwa Kruszek już dawno ładnie przeprosił a wy dalej po nim jedziecie.Albo nie czytacie wszystkich postów albo sparwia wam to przyjemność

"Chciałbym widzieć miny tych którzy nie wierzyli w Chrystusa na sądzie ostatecznym i swoją kiedy będe szedł do piekła"

Życie zaczyna się po piędziesiątce...w bicepsie

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 5468 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 30199
przylączm sie: odczepczie sie od Kruszka- nie zgadzam sie z nim w 100% ale nic nowego nie mowicie...co do fotki: gosc ma ladna klatke- kto nie cwiczy nie ma takiej, chyba ze genetycznie jest uwarunkowany- a 99 % ma plaska nieksztaltna deche.

No pain-no gain
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 535 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 15737
denerwuje mnie to, gdy jacyś kolesie, co ich ksywy widze pierwszy raz, zaczynają robić dym tylko po to żeby zjechać kogoś, albo nie wiem zwrócić na siebie uwage. A ostatnio dużo jest takich "zadymiarzy"(np. "Szatnia - ten kolo co sie przyczepił do Mateo").Znalazła sie grupka ludzi, co szukają tylko okazji do kłótni.Każdy ma prawo do własnego zdania. Kruszek przeprosil, to jest OK, acha i jeszcze coś, niech Ci ludzie,"zadymiarze", zaczna czytać całe posty...
A co do budoy kolesia ze zdjęcia, to fajnie wygląda, zaczątek do tego sportu ma moim zdanem bardzo dobry, i widać że tam troche targa.

Go to hell...!(There is no life,without the pain)

NIEZRZESZONY

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Znajomy z pakerni

Następny temat

Moje foto, przed i po:)

electro
Polecane artykuły