Szacuny
0
Napisanych postów
42
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
708
No hej panowie co do pytania poprzednika to bilecik jednorazowy na nowa silownie kosztuje 7zl! Calkiem tam przyjemnie co najwazniejsze czuc niepowtarzalna atmosferke szczegolnie wieczorkami:) Polecam Goraco!
Szacuny
0
Napisanych postów
42
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
708
Wiem ze do dragona karnet miesieczny 60zł i karnet 16-to wejsciowy 45zl do wykorzystania przez dwa miechy!Jest jeszcze 8mio wejsciowy weekendowy itd ale nie znam szczegolow.