...
Początkujący
Szacuny
0
Napisanych postów
141
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
557
Tydzień 13
Poniedziałek 28.04.2008 (typujemy do poniedziałku do godz. 17.15)
1. Derby - Arsenal 2
2. Brno - Ostrava x
3. Grenoble - Ajaccio 1
4. Freiburg - Greuther Furth 1
5. Setubal - Amadora 1
Wtorek 29.04.2008 - Czwartek 01.05.2008 (typujemy do wtorku do godz. 19.30)
1. Manchester United - Barcelona 1
2. Chelsea - Liverpool x
3. Twente - NAC Breda 1
4. Heerenveen - Ajax x
5. Groclin - Wisła 1
6. Zagłębie Lubin - Legia 1
7. Zenit - Bayern 1
8. Fiorentina - Rangers 1
9. San Lorenzo - River Plate 2
10. Nacional - Sao Paulo 1
Piątek 02.05.2008 (typujemy do piątku do godz. 19.00)
1. Waregem - Genk 2
2. Borussia Dortmund - Nuernberg 1
3. Widzew - Zagłębie Sosnowiec 1
4. Lech - Jagiellonia 1
5. Basel - Zurich 1
...
Początkujący
Szacuny
0
Napisanych postów
7
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
155
Wtorek 29.04.2008 - Czwartek 01.05.2008 (typujemy do wtorku do godz. 19.30)
1. Manchester United - Barcelona 1
2. Chelsea - Liverpool 1
3. Twente - NAC Breda 1
4. Heerenveen - Ajax 2
5. Groclin - Wisła x2
6. Zagłębie Lubin - Legia 2
7. Zenit - Bayern 2
8. Fiorentina - Rangers 1
9. San Lorenzo - River Plate 2
10. Nacional - Sao Paulo 1
...
Znawca
Szacuny
34
Napisanych postów
14568
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
53165
Tydzień 13
Poniedziałek 28.04.2008 (typujemy do poniedziałku do godz. 17.15)
1. Derby - Arsenal 2
5. Setubal - Amadora 1
Wtorek 29.04.2008 - Czwartek 01.05.2008 (typujemy do wtorku do godz. 19.30)
1. Manchester United - Barcelona 1
2. Chelsea - Liverpool 1
3. Twente - NAC Breda 1
4. Heerenveen - Ajax 2
5. Groclin - Wisła 2
6. Zagłębie Lubin - Legia x
7. Zenit - Bayern 2
8. Fiorentina - Rangers 1
9. San Lorenzo - River Plate 2
10. Nacional - Sao Paulo 1
Piątek 02.05.2008 (typujemy do piątku do godz. 19.00)
1. Waregem - Genk 2
2. Borussia Dortmund - Nuernberg 1
3. Widzew - Zagłębie Sosnowiec 1
4. Lech - Jagiellonia 1
5. Basel - Zurich 1
...
Początkujący
Szacuny
4
Napisanych postów
1800
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
72338
Wtorek 29.04.2008 - Czwartek 01.05.2008 (typujemy do wtorku do godz. 19.30)
1. Manchester United - Barcelona 1
2. Chelsea - Liverpool 1
3. Twente - NAC Breda 1
4. Heerenveen - Ajax 2
5. Groclin - Wisła 1
6. Zagłębie Lubin - Legia X
7. Zenit - Bayern 2
8. Fiorentina - Rangers 1
9. San Lorenzo - River Plate 1
10. Nacional - Sao Paulo 1
...
Początkujący
Szacuny
1
Napisanych postów
910
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
11088
Wtorek 29.04.2008 - Czwartek 01.05.2008 (typujemy do wtorku do godz. 19.30)
1. Manchester United - Barcelona 1
2. Chelsea - Liverpool 1
3. Twente - NAC Breda 1
4. Heerenveen - Ajax 2
5. Groclin - Wisła 2
6. Zagłębie Lubin - Legia 2
7. Zenit - Bayern 2
8. Fiorentina - Rangers 1
9. San Lorenzo - River Plate 2
10. Nacional - Sao Paulo 1
...
Początkujący
Szacuny
0
Napisanych postów
238
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
3635
Wtorek 29.04.2008 - Czwartek 01.05.2008 (typujemy do wtorku do godz. 19.30)
1. Manchester United - Barcelona 2
2. Chelsea - Liverpool 1
3. Twente - NAC Breda 1
4. Heerenveen - Ajax 2
5. Groclin - Wisła 2
6. Zagłębie Lubin - Legia 2
7. Zenit - Bayern 1
8. Fiorentina - Rangers 1
9. San Lorenzo - River Plate 2
10. Nacional - Sao Paulo 1
...
Początkujący
Szacuny
19
Napisanych postów
16971
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
87966
Najlepsi w poniedziałek:
1. Baca___________4
.. wikt___________4
3. (8 osób)_______3
Rozstrzygnięcia:
1. Derby - Arsenal 2
2. Brno - Ostrava X
3. Grenoble - Ajaccio X
4. Freiburg - Greuther Furth 1
5. Setubal - Amadora X
...
Początkujący
Szacuny
22
Napisanych postów
2409
Wiek
33 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
17461
Wtorek 29.04.2008 - Czwartek 01.05.2008 (typujemy do wtorku do godz. 19.30)
1. Manchester United - Barcelona 1
2. Chelsea - Liverpool 2
3. Twente - NAC Breda 1
4. Heerenveen - Ajax 2
5. Groclin - Wisła 2
6. Zagłębie Lubin - Legia 2
7. Zenit - Bayern 2
8. Fiorentina - Rangers 1
9. San Lorenzo - River Plate 2
10. Nacional - Sao Paulo 1
"Everyone has a plan until they get punched in the face."
...
Początkujący
Szacuny
3
Napisanych postów
5444
Wiek
12 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
67816
Wtorek 29.04.2008 - Czwartek 01.05.2008 (typujemy do wtorku do godz. 19.30)
1. Manchester United - Barcelona X
2. Chelsea - Liverpool 1
3. Twente - NAC Breda 1
4. Heerenveen - Ajax X
5. Groclin - Wisła X
6. Zagłębie Lubin - Legia 1
7. Zenit - Bayern 1
8. Fiorentina - Rangers 1
9. San Lorenzo - River Plate 2
10. Nacional - Sao Paulo X