...
Początkujący
Szacuny
11
Napisanych postów
8571
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
90813
Mecz Everton - Chelsea nie jest w srode tylko w czwartek o 21.00 ???????
Dlaczego podany do typowania w srode???
Shut The f*** Up And Train
...
Początkujący
Szacuny
3
Napisanych postów
5444
Wiek
12 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
67816
Niedziela 13.04.2008 (typujemy do niedzieli do godz. 14.30)
1. Manchester United - Arsenal 1
2. Liverpool - Blackburn 1
3. PSG - Nice X
4. Mallorca - Sevilla 2
5. Valladolid - Atletico 2
6. Almeria - Villareal 2
7. Leverkusen - VfB Stuttgart 1
8. Groclin - Zagłębie Lubin 1
9. Inter Mediolan - Fiorentina 1
10. Udinese - AS Roma X
...
Początkujący
Szacuny
3
Napisanych postów
2500
Wiek
37 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
57055
Tydzień 11
Poniedziałek 14.04.2008 (typujemy do poniedziałku do godz. 18.00)
1. Chelsea - Wigan 1
2. Nantes - Boulogne 1
3. Braga - Leiria 1
4. Slovan Bartysława - Zilina 2
5. Kaposvar - Zalaegerszegi 1
Wtorek 15.04.2008 (typujemy do wtorku do godz. 18.15)
1. Schalke - Energie Cottbus 1
2. Hansa Rostock - Werder 2
3. Hertha Berlin - Hamburger SV 2
4. Wolfsburg - Bochum 1
5. Wisła Kraków - Legia 1
Środa 16.04.2008 (typujemy do środy do godz. 17.00)
1. Bordeaux - Sedan x
2. Valencia - Getafe 2
3. Arminia - Leverkusen 2
4. Eintracht - Bayern 2
5. Górnik - Groclin 2
6. Sporting Lizbona - Benfica 1
7. Vitoria Setubal - FC Porto 2
8. Celic - Rangers 1
9. Inter - Lazio 1
10. Everton - Chelsea x
_______________________________
...
Początkujący
Szacuny
19
Napisanych postów
16971
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
87966
Mecz Everton - Chelsea nie jest w srode tylko w czwartek o 21.00 ???????
Dlaczego podany do typowania w srode???
Bo w czwartek nic innego ciekawego nie ma. Dlatego na czwartek i piątek nic nie daję, będzie więcej spotkań w weekend.
...
Początkujący
Szacuny
0
Napisanych postów
52
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
461
Tydzień 11
Poniedziałek 14.04.2008 (typujemy do poniedziałku do godz. 18.00)
1. Chelsea - Wigan 1
2. Nantes - Boulogne 1
3. Braga - Leiria 1
4. Slovan Bartysława - Zilina 1
5. Kaposvar - Zalaegerszegi 1
Wtorek 15.04.2008 (typujemy do wtorku do godz. 18.15)
1. Schalke - Energie Cottbus 1
2. Hansa Rostock - Werder 2
3. Hertha Berlin - Hamburger SV 1
4. Wolfsburg - Bochum 1
5. Wisła Kraków - Legia X
Środa 16.04.2008 (typujemy do środy do godz. 17.00)
1. Bordeaux - Sedan 1
2. Valencia - Getafe 1
3. Arminia - Leverkusen 2
4. Eintracht - Bayern 2
5. Górnik - Groclin 1
6. Sporting Lizbona - Benfica 1
7. Vitoria Setubal - FC Porto 2
8. Celic - Rangers 1
9. Inter - Lazio 1
10. Everton - Chelsea 2
...
Początkujący
Szacuny
0
Napisanych postów
2347
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
8503
Tydzień 11
Poniedziałek 14.04.2008 (typujemy do poniedziałku do godz. 18.00)
1. Chelsea - Wigan 1
2. Nantes - Boulogne 1
3. Braga - Leiria 1
4. Slovan Bartysława - Zilina 1
5. Kaposvar - Zalaegerszegi 1
Wtorek 15.04.2008 (typujemy do wtorku do godz. 18.15)
1. Schalke - Energie Cottbus 1
2. Hansa Rostock - Werder 2
3. Hertha Berlin - Hamburger SV 2
4. Wolfsburg - Bochum x
5. Wisła Kraków - Legia 1
Środa 16.04.2008 (typujemy do środy do godz. 17.00)
1. Bordeaux - Sedan 1
2. Valencia - Getafe x
3. Arminia - Leverkusen 2
4. Eintracht - Bayern 2
5. Górnik - Groclin 2
6. Sporting Lizbona - Benfica 1
7. Vitoria Setubal - FC Porto 2
8. Celic - Rangers 1
9. Inter - Lazio 1
10. Everton - Chelsea 2
...
Początkujący
Szacuny
3
Napisanych postów
1290
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
32002
Tydzień 11
Poniedziałek 14.04.2008 (typujemy do poniedziałku do godz. 18.00)
1. Chelsea - Wigan 1
2. Nantes - Boulogne 1
3. Braga - Leiria 1
4. Slovan Bartysława - Zilina 2
5. Kaposvar - Zalaegerszegi x
Wtorek 15.04.2008 (typujemy do wtorku do godz. 18.15)
1. Schalke - Energie Cottbus 1
2. Hansa Rostock - Werder 2
3. Hertha Berlin - Hamburger SV 2
4. Wolfsburg - Bochum 1
5. Wisła Kraków - Legia 1
Środa 16.04.2008 (typujemy do środy do godz. 17.00)
1. Bordeaux - Sedan 1
2. Valencia - Getafe 2
3. Arminia - Leverkusen 2
4. Eintracht - Bayern 2
5. Górnik - Groclin 2
6. Sporting Lizbona - Benfica x
7. Vitoria Setubal - FC Porto 2
8. Celic - Rangers 1
9. Inter - Lazio 1
10. Everton - Chelsea 2
"GdybymPrzechodziłPrzezCiemnąDolinęZłaSięNieUlękne,BoTyJestesZeMną"
...
Początkujący
Szacuny
5
Napisanych postów
845
Wiek
33 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
14892
ydzień 11
Poniedziałek 14.04.2008 (typujemy do poniedziałku do godz. 18.00)
1. Chelsea - Wigan 1
2. Nantes - Boulogne 1
3. Braga - Leiria X
4. Slovan Bartysława - Zilina 1
5. Kaposvar - Zalaegerszegi 2
Wtorek 15.04.2008 (typujemy do wtorku do godz. 18.15)
1. Schalke - Energie Cottbus 1
2. Hansa Rostock - Werder 2
3. Hertha Berlin - Hamburger SV 1
4. Wolfsburg - Bochum 1
5. Wisła Kraków - Legia 1
Środa 16.04.2008 (typujemy do środy do godz. 17.00)
1. Bordeaux - Sedan 1
2. Valencia - Getafe 1
3. Arminia - Leverkusen 2
4. Eintracht - Bayern 2
5. Górnik - Groclin 1
6. Sporting Lizbona - Benfica 1
7. Vitoria Setubal - FC Porto 2
8. Celic - Rangers X
9. Inter - Lazio 1
10. Everton - Chelsea 2
Force is what makes the athletic world go round and round and separates the men from the boys.
...
Początkujący
Szacuny
0
Napisanych postów
165
Wiek
37 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
7852
Tydzień 11
Poniedziałek 14.04.2008 (typujemy do poniedziałku do godz. 18.00)
1. Chelsea - Wigan 1
2. Nantes - Boulogne 1
3. Braga - Leiria 1
4. Slovan Bartysława - Zilina x
5. Kaposvar - Zalaegerszegi 1
Wtorek 15.04.2008 (typujemy do wtorku do godz. 18.15)
1. Schalke - Energie Cottbus 1
2. Hansa Rostock - Werder 2
3. Hertha Berlin - Hamburger SV x
4. Wolfsburg - Bochum 1
5. Wisła Kraków - Legia 1
Środa 16.04.2008 (typujemy do środy do godz. 17.00)
1. Bordeaux - Sedan 1
2. Valencia - Getafe 1
3. Arminia - Leverkusen 2
4. Eintracht - Bayern 2
5. Górnik - Groclin x
6. Sporting Lizbona - Benfica 1
7. Vitoria Setubal - FC Porto 2
8. Celic - Rangers 2
9. Inter - Lazio 1
10. Everton - Chelsea 2
leć wysoko, myśl szeroko....
...
Początkujący
Szacuny
4
Napisanych postów
1800
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
72338
Poniedziałek 14.04.2008 (typujemy do poniedziałku do godz. 18.00)
1. Chelsea - Wigan 1
2. Nantes - Boulogne 1
3. Braga - Leiria 1
4. Slovan Bartysława - Zilina 2
5. Kaposvar - Zalaegerszegi 1