zdawaj, a jak nie zdasz to zabij:D
(żart taki) 2 pasy naraz yo chyba najlepsze wyjście bo na te stopnie to tylko podstawy dasz rade:D
(żart taki) 2 pasy naraz yo chyba najlepsze wyjście bo na te stopnie to tylko podstawy dasz rade:D