SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

szybkie proste.

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1559

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 297 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2249
a wiec tak, przygotowuje sie do zawodów k1.
moglibyscie polecić jakies cwiczenia na poprawe refleksu. głownie na ciosy proste

sfd.pl

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1636 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58446
Cezary czy przygotowujesz się z trenerem?
Jestem pewien że on,znając Ciebie ,doradzi Ci lepiej niż My przez internet

'5 serii to zdecydowanie za dużo. Chyba, że na dopingu jedziesz.'

WE LOVE YOU !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Cóż rzec, trzeba się skupić na prostych.

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 297 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2249
no tak tak ale wiecie chcialbym cos w domu pokminić bo sie nudze a chcialbym sie jak najlepiej przygotowac

sfd.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 425 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4085
ćwiczenia z piłeczką tenisową?
Lepiej idź kondycję podszlifuj bo jak yebnie Cię beztlenówka w drugiej rundzie to będziesz żałował,że przez takie gówienko zaliczasz bencki
A na regleks to gruszka refleksówka jest dobra

Zmieniony przez - Wilus1 w dniu 2011-01-20 16:21:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 297 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2249
właśnie ta kondycja.. chyba zaczne biegać.. został mi niecały mieesiąc i musze się przygotowac,,
a i pochwale sie jak mi poszlo:D

sfd.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 387
Mam coś dla Ciebie, sama najwięcej z tego korzystałam trenując przez wakacje w Canadzie. Kup sobie w sklepie typu : Decathlon , gumy rozciągające do ćwiczeń rehabilitacyjnych. Najlepiej jedną ,ale długą.
1.Wiążesz dwa końce ze sobą.
2.Masz już pętlne, tak i to jak największą
3.Przekładasz za plecami na wysokości łopatek, i dwa końce pętli (po jednej) w dłoni.
4. Zadajesz ciosy tak aby przezwyciężyć opór.

Czas i długość gumy możesz z czasem wydłużać/skarać.
Mam nadzieje,że zrozumiałeś tą moją nieudaną instrukcję.

Ps. po takich paru serjach zrób sobie walkę z cienień bez gum i zobacz jak czybko pracują ręce. ;) iii daj znać o wyników na zawodach, życzę knockdownu. ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 297 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2249
;P dzięki

sfd.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kung fu (wu shu) - style tradycyjne, zmodernizowane i sportowe

Następny temat

walki sportowe?

WHEY premium