SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

XP En+Mega mass 4000+Horse Power+Aminomax 6800

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3110

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 218 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1232
A moze byc tak
DT po sniadaniu MM4000 godzine po HP, przed treningiem XPE po treningu HP i AX po obiedzie MM4000
DNT po sniadaniu MM4000 godzine po HP po obiedzie AX i MM4000 ???
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2588 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23191
HP biez rano na czczo a nie godzine po zarciu. XPE przed treningiem. i TYle Ci starcza. nie biez 2 porcji HP + XPE bo to za duzo. gainera w dzien miedzy posilkami i po treningu. (nigdy na noc) amino po treningu

Zmieniony przez - sapphireex w dniu 2008-03-29 20:49:22

http://www.sfd.pl/SAPPHIREEX-t807051.html zdiecia strona: 1,4,6,7,9,10,11,12,13,14,15,18,21,21,25

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 218 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1232
sapphireex to czyli tak
DT HP na czczo po śniadaniu MM4000 ,XPE przed treningiem,AMAX po treningu, po obiedzie MM4000
DNT HP na czczo MM4000 po sniadaniu i po obiedzie tak teraz jest dobrze ??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 218 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1232
??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 218 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1232
Cos mi sie wydaje ze jest nie tak po tygodniu brania tych wszystkich odzywek nie czuje siły moge cos robic zle??
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
myslałes ze po tygodniu bedzie juz super efekt? jak lezy dieta trening regeneracja to nie oczekuj efektow. popracuj nad tym i poszukaj błedow
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2588 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23191
sorka ze nie odp.

dobrze wszystko biezesz. wszystkie efekty oprucz samej pomy beda zauwazalne dopiero po ok. 2 tyg. sila powinna troche skoczyc. oczywiscie nie spodziewaj sie po nich jakis ogromnych przyrostow typu 10kg. TO nie sa koksy HEHE :P

http://www.sfd.pl/SAPPHIREEX-t807051.html zdiecia strona: 1,4,6,7,9,10,11,12,13,14,15,18,21,21,25

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 218 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1232
ok dzieki. !!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 783 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12120
Widze, ze zerowe pojecie o odzywianiu... Dzial Odzywianie zaprasza.
Mega Massa wg brakow w diecie,a nie jak jest napisane na pudelku 5x to 5. Masa bd po dodatnim bilansie kalorycznym, nie spodziewaj sie kilogramow jak za miche sie nie wezmiesz. Gainer to zarcie w prochu po co Ci az 2 porcje dziennie? Zastap je posilkami, a jak juz nie bd mogl wiecej jesc a kalorii bd mial za malo czy/wegli/bialka to kup gainera.

Zmieniony przez - Kojuuuu w dniu 2008-04-06 09:20:21

szacunek.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 218 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1232
Rano po sniadaniu i po obiedzie to za duzo razy??
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie najlepsze odzywki do 300zl?

Następny temat

Suple na redukcję, pomoc w dawkowaniu

electro
Polecane artykuły