gdzies czytałem (chyba qazar- ale reki uciąc nie dam), ze przy podaniu 50g białka i 50g ww następuje podobny wyrzut insy co przy 100g samych węgli
Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.
Po przeczytaniu wiele by sie zgadzało bo jak strzeliłem sobie coś zaraz po treningu to mniejsze zakwasy miałem