Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 28 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 778
...
micgcw: teraz nie ty zadajesz pytanie tylko ten, który odpowiedział poprawnie na poprzednie czyli Pawliczek.
...
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14725
Kto w meczu Ajax vs Grêmio Porto Alegre w 1995 r. nie strzelil karnego dla Ajaxu w serii rzutow karnych?:)To był mecz o Puchar Interkontynentalny

Zmieniony przez - Pawliczek w dniu 2008-03-24 14:02:41
...
Patrick Kluivert?
...
Poprawna odpowiedz , gratuluje
...
Ile zwycięstw w lidze odniósł Manchester United w sezonie 1892/1893 i które zajął miejsce?
...
Manchester United grał wtedy pod nazwą "Newton Heath". Zajął wtedy ostatnie 16 miejsce z liczbą 6 zwycięstw
...
dobrze
...
Jeden z najsłynniejszych obecnie piłkarzy świata jako junior wsławił się tym, że w pewnym meczu pojawił się w drugiej połowie przy stanie 0:4. Mecz zakończył się wynikiem 8:5, a wszystkie bramki strzelił dla swojej drużyny wprowadzony w drugiej połowie... no właśnie, kto?

Problem ze znalezieniem klubu - jak sie dogadac z trenerem / co robic?