SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Piłkarski Quiz

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 43556

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
różowe

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 827
yeah

„Przeprowadzka do Turynu była jak zmiana filmu kolorowego na czarno-biały.” Fabio Capello

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
Na jakim stadionie odbył się finał Ligi Mistrzów pomiędzy AC Milanem a Ajaxem Amsterdam w 1995 roku ?

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 910 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11088
stadio olimpico...
mysle ze chyba dobrze odp wiec zadam od razu pytanie :)

jaki piłkarz zapomniał koszulki? gdy miał wchodzic do gry z ławki rezerwowych to dopiero skapował się ze jej nie ma?

jezeli bedzie za trudne to dodam podpowiedz ale mysle ze poradzicie sobie...



Zmieniony przez - number1one w dniu 2008-02-03 22:12:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2500 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57055
A nie Ernst-Happel Stadion w Wiedniu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 910 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11088
sory masz racje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
dobrze Gronek

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2500 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57055
Pytanie to samo, które zadał numer1.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
Ebi Smolarek ?

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2500 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57055
Nie.

Ale dobrze kombinujesz - to był Polak (co zresztą nie trudno zgadnąć)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem ze znalezieniem klubu - jak sie dogadac z trenerem / co robic?

Następny temat

Matusiak wraca ?!

WHEY premium