Mam niecałe 15 lat, trenuje od 6miechów, baaardzo nie systematycznie, ćwiczyłem FBW(jeżeli można to tak nazwać) w domu, chodze na siłke w szkole (ale to tylko prowizorka) , w domu staram sie teraz ćwiczyć systematycznie pon, sr, pt tak z 60 - 90 min. na efekty nie narzekam, jest ok. i za miesiąc wybieram sie na siłke i będe chodził przez miech + basen (12 wejść pon, sr, pt) i chciałbym ułożyć jakiś plan, moze dietke i wyszło mi takie cuś :D Co o tym myślicie, jeżeli są jakieś małe błędy to o nich nawet nie wspominajcie, chyba że jest cos totalnie popieprzone ;) A z tą dietą to już tak tylko żeby się nazywało, chyab lepiej chodź coś takiego niż nic. KOMENTUJCIE! :D
PONIEDZIAŁEK
KLATKA i BICEPS
1. (kl) wyciskanie suw. Smith (12, 12, 12)
2. (bic) Modlitewnik (12, 10, 8)
3. (kl)Motylek (12 ,10 ,8)
4. (bic) hantle na stoj. (15, 15, 15)
5. (kl) pompki z obciążeniem (15, 15, 15)
6. (bic) hantle siedz (15, 15, 15)
+ brzuch 20, 20, 20 (na skosie głową w dół)
ALL X 2
ŚRODA
BARKI i TRICEPS
1.(tr)tric francuskie (12, 12, 12)
2.(bar) wyciskanie sztangi nad głowe (12, 12, 12)
3.(tr) prostowanie rąk na wyciągu (12, 10, 8)
4. (bar) podciąganie hantli do szyji (kaptury) (12, 12, 12)
5. (tr) wyciskanie sztangi b. wąsko (12, 12, 12)
+ BRZUCH 20, 20, 20 (na skosie głową w dół)
ALL X 2
PIĄTEK
PLECY i NOGI
1.(pl) Wyciąg (ciągnięcie do karku) (12, 12, 10)
2.(nogi) skakanka (5min.)
3.(pl) podciąganie się (5, 5, 5)
4.(nogi) leżąc na brzuchu (12, 10, 8)
5.(pl) przyciąganie leżąc do klatki (15, 13, 10)
6.(nogi) siedząc prostowanie nóg (12, 10, 8)
7.(pl) najszerszy (oparty na jednej ręce i na jednym kolanie, hantel do góry(wiecie o co biega)) (12, 10, 8)
+ BRZUCH 20, 20, 20 (na skosie głową w dół)
ALL X 2
DIETA
7:15 Owsiane(Halina) + musli z mlekiem +ser biały+ mleko w proszku
SZKOLA ( 4 kromki (szynki, sery)
15:00 Ryż
16:00 Tuńczyk (w sosie własnym) + ser biały + Owoce, warzywa
17:00 Przed treningiem jakieś cukiery :D
20:30 Jajecznica z 5 jaj
21:30 Mleko z mlekiem w proszku
Dieta to tylko "prowizorka" ale nie mam praktycznie żadnej kasy, chciałem do tego dodac WPC80 ale chyba nie będzie funduszy.
Co o tym wszystkim myślicie...?
PONIEDZIAŁEK
KLATKA i BICEPS
1. (kl) wyciskanie suw. Smith (12, 12, 12)
2. (bic) Modlitewnik (12, 10, 8)
3. (kl)Motylek (12 ,10 ,8)
4. (bic) hantle na stoj. (15, 15, 15)
5. (kl) pompki z obciążeniem (15, 15, 15)
6. (bic) hantle siedz (15, 15, 15)
+ brzuch 20, 20, 20 (na skosie głową w dół)
ALL X 2
ŚRODA
BARKI i TRICEPS
1.(tr)tric francuskie (12, 12, 12)
2.(bar) wyciskanie sztangi nad głowe (12, 12, 12)
3.(tr) prostowanie rąk na wyciągu (12, 10, 8)
4. (bar) podciąganie hantli do szyji (kaptury) (12, 12, 12)
5. (tr) wyciskanie sztangi b. wąsko (12, 12, 12)
+ BRZUCH 20, 20, 20 (na skosie głową w dół)
ALL X 2
PIĄTEK
PLECY i NOGI
1.(pl) Wyciąg (ciągnięcie do karku) (12, 12, 10)
2.(nogi) skakanka (5min.)
3.(pl) podciąganie się (5, 5, 5)
4.(nogi) leżąc na brzuchu (12, 10, 8)
5.(pl) przyciąganie leżąc do klatki (15, 13, 10)
6.(nogi) siedząc prostowanie nóg (12, 10, 8)
7.(pl) najszerszy (oparty na jednej ręce i na jednym kolanie, hantel do góry(wiecie o co biega)) (12, 10, 8)
+ BRZUCH 20, 20, 20 (na skosie głową w dół)
ALL X 2
DIETA
7:15 Owsiane(Halina) + musli z mlekiem +ser biały+ mleko w proszku
SZKOLA ( 4 kromki (szynki, sery)
15:00 Ryż
16:00 Tuńczyk (w sosie własnym) + ser biały + Owoce, warzywa
17:00 Przed treningiem jakieś cukiery :D
20:30 Jajecznica z 5 jaj
21:30 Mleko z mlekiem w proszku
Dieta to tylko "prowizorka" ale nie mam praktycznie żadnej kasy, chciałem do tego dodac WPC80 ale chyba nie będzie funduszy.
Co o tym wszystkim myślicie...?
"Bądź silny, a będziesz miał rację" ...co prawda, to prawda..:p
Krzysztof Piekarz