SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

"przyjemny: ból po treningu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1326

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 273 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4512
Czy ma znaczenie, że po treningu boli klatka piersiowa albo co kolwiek co sie cwiczylo, czy to tylko jest kwestia przyzwyczajenia sie organizmu. Bo jak ćwiczylem to mozna powiedziec ze niedokladnie bo np. nie dawalem rady zrobic 4 seri po 8 powtorzen, to zmniejszylem teraz ciezar i daje rade robic tyle ale po treningu nic nie czuje. Tak to mnie bolało 2 dni, a teraz to nic. Czy zle ze zmniejszylem obciazenia ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53932
dobierz obciazenie tak ze jak robisz po te 8 powt. to zebys miał nadmiar tych 2-3 powt.

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 273 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4512
A ja myslalem ze nalezy cwiczyc tak aby ledwo uniesc ciezar. Widocznie musze sie jeszcze "dokształcic" w tych sprawach.
A co z tymi bólami, bo zakwasy to chyba nie są ?
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53932
raczej zakwasy

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 25954
Ilosc serii i powtorzen na dana serie zalezy od tego jak ukierunkowany jest nasz trening. Masa , sila czy rzezba. Od tego zalezy na ile powtorzen sie nastawiamy etc.

pozdrawiam

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 273 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4512
Ja staram sie robic na mase, robie 4 seria po 8-10 powtorzen i dobieram taki ciezar ze nie daje rady w ostatniej serii robic nawed 8. Mam problem z dobieraniem ciezarow.
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 25954
Na mase stosuj przedzial powtorzen w granicach 8-12 i wykonuj wszystko jak najbardziej poprawnie technicznie nei tak jak do tej pory do upadlego w ostatnim powtorzeniu. Zakladaj taki ciezar zeby miec zapas sily na 1-2 powtorzenia ktorych juz nie wykonujesz.Przekladaj ilosc na jakos wykonywania cwiczen i bedzie napewno duzo lepiej.

pozdrawiam

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanko

Następny temat

alkohol a cykl.

electro
Polecane artykuły