Witam ćwiczę już coś koło 6 mies i pomyślałem sobie że powinienem uzupełnić swoje jedzenie w jakieś suplementy... i teraz mam pytanie co byście mi radzili na początek?? nie chodzi mi o jakieś nie wiadomo jakie suple tylko żeby uzupełnić swoją diete w niezbędne skłasniki...
moje dane:
wzrost- 183cmm
waga - 63Kg
wiek - 16lat
Z góry dziękuje
moje dane:
wzrost- 183cmm
waga - 63Kg
wiek - 16lat
Z góry dziękuje
Krzysztof Piekarz
miód na uszy