Szacuny
17
Napisanych postów
186
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
2665
witam mam pytanie odnosnie tych obwodow interesuje mnie spalenie tluszczyku i male zarzezbienie:)i poprawienie ogolnej sprawnosci, ale moje pytanie polega na tym czy obwoddy polegaja na tym?
robie zalozmy:
1 seria klatki po 12
1 seria plecow po 12
1seria barkow po12
1 seria trica po 12
1seria bicepsa po 12
1 seria nog po 12
plus jeszce inne cwiczenia i to jest zalozmy jeden obwod?tak po kolei po seri przechodzic z maszyny na maszyne?i z 3 serie takiego czegos robic?czy wiecej
i czy moge robic to caly zcas czy to jest tylko jakis okreslony plan na jakis czas?
z gory dziekuje
"...chociaz trzeba sie przdzierac to zyc nie umierac..."
Szacuny
0
Napisanych postów
28
Wiek
35 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
1281
Lepiej rób 3 razy w tygodniu aeroby, ale na jakimś pojedynczym sprzęcie. Zacznij od tych 30 minut (jazdy na rowerku np.) i zwiększaj o 5 minut tygodniowo. Niestety nie wiem czy jest jakiś górny limit, więc musisz się gdzieś dopytać.
Szacuny
0
Napisanych postów
128
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
8002
Przeczytaj to dokładnie:
Opis przebiegu treningu!
- Początkowo zaczynamy od wyrzej wymienionej rozgrzewki aerobowej.
- Ustawiamy sobie stacje. (~12)
- Możemy zacząć wykonywać ćwiczenie na 1. stacji, którego wykonujemy 12-15 powtórzeń.
-Gdy skończymy przechodzimy do następnej stacji
- Znów wykonujemy 12-15 powtórzeń kolejnego ćwiczenia na stacji nr.2
- I tak dalej aż na każdej stacji po kolei zrobimy założoną ilość powtórzeń.
- Po "obskoczeniu" wszystkich stacji zrobiliśmy jeden obwód :)
- Znów idziemy do 1 stacji i wykonujemy założona liczbę powtórzeń.
- Następnie kolejno pokonujemy następne stacje by osiągnąć drugi obwód itd.
Nie robisz po sobie 2 serii tego samego ćwiczenia, 1 seria i juz zabierasz się za następne ćwiczenie.
Szacuny
17
Napisanych postów
186
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
2665
wlasnie o to mi chodzilo dzieki kolego ,to jest cos takiego jak zalozmy stacje na treningu bokserskim:)i mam pytanie takie stacje mozna sobie robic w nieskonczonosc czy np z 3 miesieace i cwiczyc potem trzeba na mase lub rzezbe?
"...chociaz trzeba sie przdzierac to zyc nie umierac..."
Szacuny
0
Napisanych postów
28
Wiek
35 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
1281
Ogólnie Act jest po to, aby przygotować organizm do późniejszego dźwigania dużych ciężarów. Robisz ACT przez pierwsze 2-3 miesiące przygody z siłownią, a potem zaczynasz planem na masę (przeważnie). Zwykle jak się zaczyna to nie ma co rzeźbić, chyba że chodzi Ci o redukcję bo to trochę inna bajka Jeżeli bardzo Ci się ten trening spodoba/ł możesz nim dalej ćwiczyć (zależy oczywiście co chcesz uzyskać). Kumpel mojego brata wykonuje jakiś trening w stylu ACT 3 razy w tygodniu (podobno rozwija dynamikę, a kolo ćwiczy Ju-jitsu i mówi że pomaga )
Szacuny
0
Napisanych postów
28
Wiek
35 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
1281
Jak będziesz miał siły to oczywiście możesz, ale pamiętaj że dobrze wykonane ACT naprawdę daje w kość. Pamiętaj też żeby uzupełniać wodę w czasie treningu parę łyczków co stacje (ja tak robiłem)
Szacuny
17
Napisanych postów
186
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
2665
bede pamietal o wodzie a ACT glownie chce potraktowac na zbicie tkanki tluszczowej pewnie z brzucha od tego nie zgubie i z 30 minut po treningu zarzuce orbitrek:)
"...chociaz trzeba sie przdzierac to zyc nie umierac..."
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
7059
Napisanych postów
63262
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
787449
Lepiej ACT zawsze trening siłowy lepiej działa na redukcję a co osiągniesz przez aeroby poza poprawa wydolności tlenowej nic ACT zredukuję mase (przy odpowiedniej diecie) poprawi sylwetkę , uwidoczni mięśnie
Szacuny
17
Napisanych postów
186
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
2665
ja mam do zgubienia duzo tluszczyku na brzuchu i na bokach ,myslalem wlasnie ,ze aeroby spalaja tluszcz,zalozmy 15 minut rowerek z 5000m na wiosle i z 30 minut na orbitreku,ale teraz mam metlik bo slyszalem juz rozne opinie:)
"...chociaz trzeba sie przdzierac to zyc nie umierac..."