Mam pytanie co lepiej brać w jednym cyklu z kreatyna?Mass XXL+Kreatyna(Creapure) czy Magnum 8000+Kreatyne?Prosze o wasze opinie..:)
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
Cyklow sie nie robi na krecie i gainerze. Gainer mozna brac caly czas wg brakow w diecie. Ja wybralbym mass xxl. Skald dobry i smak tez bardzo dobry.
"co cię nie zabije to cię wzmocni"
...
mass ma mniej wegli a wiecej bialka, magnum to bardziej carbo z dodatkiem bialka... sam zdecyduj czego bardziej potrzebujesz
...
polecam magnuma i z tego co wiem zawiera on 4g kreatyny na 100g gainera a w smaku rewelka
...
Rudy_998 ale po co mu te 4 g krety jak osobno będzie ją brać?
Ja bym polecił Mass xxl.
Jeżeli chcesz brać Magnuma to juz lepiej Gain Bolica 6000: troche wiecej bialka, tez jest troche tej kreatyny ale dobzre ze tylko1.5 g bo tutaj jest akurat zbedna w tym momencie. i GB6000 wychodzi taniej od magnuma.
Ja bym polecił Mass xxl.
Jeżeli chcesz brać Magnuma to juz lepiej Gain Bolica 6000: troche wiecej bialka, tez jest troche tej kreatyny ale dobzre ze tylko1.5 g bo tutaj jest akurat zbedna w tym momencie. i GB6000 wychodzi taniej od magnuma.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Poprzedni temat
?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Następny temat
Krzysztof Piekarz
