...
Początkujący
Szacuny
19
Napisanych postów
16971
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
87966
Tydzień 5
Poniedziałek 03.03.2008 (typujemy do poniedziałku do godz. 17.15)
1. Sigma Ołomuniec - Sparta Praga
2. Troyes - Le Havre
3. Freiburg - FSV Mainz
4. Pacos Ferreira - Belenenses
5. Vasas Budapeszt - REAC
Wtorek 04.03.2008 (typujemy do wtorku do godz. 20.45)
1. Wolves - Southampton
2. AC Milan - Arsenal
3. Barcelona - Celtic
4. Manchester Utd - Olympique Lyon
5. Sevilla - Fenerbahce
Środa 05.03.2008 (typujemy do środy do godz. 18.00)
1. Odra Wodzisław - Groclin
2. Cracovia - Górnik Zabrze
3. Chelsea - Olympiakos
4. FC Porto - Schalke
5. Real Madryt - AS Roma
Czwartek 06.03.2008 (typujemy do czwartku do godz. 19.00)
1. Anderlecht - Bayern Monachium
2. Fiorentina - Everton
3. Glasgow Rangers - Werder Brema
4. Tottenham - PSV Eindhoven
5. Bolton - Sporting Lizbona
Piątek 07.03.2008 (typujemy do piątku do godz. 19.00)
1. Standard Liege - St. Truiden
2. Heracles - Utrecht
3. Borussia Dortmund - Hertha
4. Widzew Łódź - Lech Poznań
5. Zagłębie Sosnowiec - Legia
pn1. Czechy - 1 liga
pn2. Francja - 2 liga
pn3. Niemcy - 2 liga
pn4. Portugalia - 1 liga
pn5. Węgry - 1 liga
wt1. Anglia - 2 liga
wt2-5., śr3-5. Liga Mistrzów
śr1-2. Polska - Puchar Ligi
cz1-5. Puchar UEFA
pt1. Belgia - 1 liga
pt2. Holandia - 1 liga
pt3. Niemcy - 1 liga
pt4-5. Polska - 1 liga
...
domer
Moderator
Ekspert
Szacuny
6287
Napisanych postów
76133
Wiek
39 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
755419
Tydzień 5
Poniedziałek 03.03.2008 (typujemy do poniedziałku do godz. 17.15)
1. Sigma Ołomuniec - Sparta Praga 1
2. Troyes - Le Havre 1
3. Freiburg - FSV Mainz 1
4. Pacos Ferreira - Belenenses 1
5. Vasas Budapeszt - REAC 1
Wtorek 04.03.2008 (typujemy do wtorku do godz. 20.45)
1. Wolves - Southampton x
2. AC Milan - Arsenal 1
3. Barcelona - Celtic 1
4. Manchester Utd - Olympique Lyon 1
5. Sevilla - Fenerbahce 1
Środa 05.03.2008 (typujemy do środy do godz. 18.00)
1. Odra Wodzisław - Groclin x
2. Cracovia - Górnik Zabrze 1
3. Chelsea - Olympiakos 1
4. FC Porto - Schalke 1
5. Real Madryt - AS Roma 1
Czwartek 06.03.2008 (typujemy do czwartku do godz. 19.00)
1. Anderlecht - Bayern Monachium 2
2. Fiorentina - Everton 1
3. Glasgow Rangers - Werder Brema 1
4. Tottenham - PSV Eindhoven 1
5. Bolton - Sporting Lizbona 2
Piątek 07.03.2008 (typujemy do piątku do godz. 19.00)
1. Standard Liege - St. Truiden 1
2. Heracles - Utrecht 1
3. Borussia Dortmund - Hertha 1
4. Widzew Łódź - Lech Poznań x
5. Zagłębie Sosnowiec - Legia 2
Moderator działu Odżywianie
...
Początkujący
Szacuny
5
Napisanych postów
845
Wiek
33 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
14892
Tydzień 5
Poniedziałek 03.03.2008 (typujemy do poniedziałku do godz. 17.15)
1. Sigma Ołomuniec - Sparta Praga 2
2. Troyes - Le Havre 1
3. Freiburg - FSV Mainz 1
4. Pacos Ferreira - Belenenses 1
5. Vasas Budapeszt - REAC 1
Wtorek 04.03.2008 (typujemy do wtorku do godz. 20.45)
1. Wolves - Southampton 2
2. AC Milan - Arsenal 2
3. Barcelona - Celtic 1
4. Manchester Utd - Olympique Lyon 2
5. Sevilla - Fenerbahce 1
Środa 05.03.2008 (typujemy do środy do godz. 18.00)
1. Odra Wodzisław - Groclin 2
2. Cracovia - Górnik Zabrze 2
3. Chelsea - Olympiakos 1
4. FC Porto - Schalke 1
5. Real Madryt - AS Roma 1
Czwartek 06.03.2008 (typujemy do czwartku do godz. 19.00)
1. Anderlecht - Bayern Monachium 2
2. Fiorentina - Everton 1
3. Glasgow Rangers - Werder Brema X
4. Tottenham - PSV Eindhoven 1
5. Bolton - Sporting Lizbona 2
Piątek 07.03.2008 (typujemy do piątku do godz. 19.00)
1. Standard Liege - St. Truiden 1
2. Heracles - Utrecht 1
3. Borussia Dortmund - Hertha 1
4. Widzew Łódź - Lech Poznań 2
5. Zagłębie Sosnowiec - Legia 2
Force is what makes the athletic world go round and round and separates the men from the boys.
...
Ekspert
Szacuny
124
Napisanych postów
23463
Wiek
37 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
95225
Tydzień 5
Poniedziałek 03.03.2008 (typujemy do poniedziałku do godz. 17.15)
1. Sigma Ołomuniec - Sparta Praga x
2. Troyes - Le Havre x
3. Freiburg - FSV Mainz 2
4. Pacos Ferreira - Belenenses 2
5. Vasas Budapeszt - REAC x
Wtorek 04.03.2008 (typujemy do wtorku do godz. 20.45)
1. Wolves - Southampton 1
2. AC Milan - Arsenal 1
3. Barcelona - Celtic 1
4. Manchester Utd - Olympique Lyon 1
5. Sevilla - Fenerbahce 1
Środa 05.03.2008 (typujemy do środy do godz. 18.00)
1. Odra Wodzisław - Groclin 2
2. Cracovia - Górnik Zabrze 1
3. Chelsea - Olympiakos 1
4. FC Porto - Schalke x
5. Real Madryt - AS Roma 1
Czwartek 06.03.2008 (typujemy do czwartku do godz. 19.00)
1. Anderlecht - Bayern Monachium 2
2. Fiorentina - Everton 1
3. Glasgow Rangers - Werder Brema x
4. Tottenham - PSV Eindhoven 1
5. Bolton - Sporting Lizbona 1
Piątek 07.03.2008 (typujemy do piątku do godz. 19.00)
1. Standard Liege - St. Truiden 1
2. Heracles - Utrecht 1
3. Borussia Dortmund - Hertha 1
4. Widzew Łódź - Lech Poznań 2
5. Zagłębie Sosnowiec - Legia 2
...
Znawca
Szacuny
48
Napisanych postów
19680
Wiek
37 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
52823
Tydzień 5
Poniedziałek 03.03.2008 (typujemy do poniedziałku do godz. 17.15)
1. Sigma Ołomuniec - Sparta Praga 0
2. Troyes - Le Havre 0
3. Freiburg - FSV Mainz 0
4. Pacos Ferreira - Belenenses 0
5. Vasas Budapeszt - REAC 0
Wtorek 04.03.2008 (typujemy do wtorku do godz. 20.45)
1. Wolves - Southampton 2
2. AC Milan - Arsenal 2
3. Barcelona - Celtic 1
4. Manchester Utd - Olympique Lyon 1
5. Sevilla - Fenerbahce 1
Środa 05.03.2008 (typujemy do środy do godz. 18.00)
1. Odra Wodzisław - Groclin 2
2. Cracovia - Górnik Zabrze 2
3. Chelsea - Olympiakos 2
4. FC Porto - Schalke 1
5. Real Madryt - AS Roma 2
Czwartek 06.03.2008 (typujemy do czwartku do godz. 19.00)
1. Anderlecht - Bayern Monachium 2
2. Fiorentina - Everton 2
3. Glasgow Rangers - Werder Brema 2
4. Tottenham - PSV Eindhoven 2
5. Bolton - Sporting Lizbona 2
Piątek 07.03.2008 (typujemy do piątku do godz. 19.00)
1. Standard Liege - St. Truiden 1
2. Heracles - Utrecht 2
3. Borussia Dortmund - Hertha 2
4. Widzew Łódź - Lech Poznań 2
5. Zagłębie Sosnowiec - Legia 2
Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ
...
Znawca
Szacuny
34
Napisanych postów
14568
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
53165
Tydzień 5
Poniedziałek 03.03.2008 (typujemy do poniedziałku do godz. 17.15)
1. Sigma Ołomuniec - Sparta Praga 2
2. Troyes - Le Havre x
3. Freiburg - FSV Mainz 2
4. Pacos Ferreira - Belenenses 2
5. Vasas Budapeszt - REAC 1
Wtorek 04.03.2008 (typujemy do wtorku do godz. 20.45)
1. Wolves - Southampton 1
2. AC Milan - Arsenal x
3. Barcelona - Celtic 1
4. Manchester Utd - Olympique Lyon 1
5. Sevilla - Fenerbahce 1
Środa 05.03.2008 (typujemy do środy do godz. 18.00)
1. Odra Wodzisław - Groclin 2
2. Cracovia - Górnik Zabrze 2
3. Chelsea - Olympiakos 1
4. FC Porto - Schalke 1
5. Real Madryt - AS Roma 1
Czwartek 06.03.2008 (typujemy do czwartku do godz. 19.00)
1. Anderlecht - Bayern Monachium 2
2. Fiorentina - Everton 1
3. Glasgow Rangers - Werder Brema x
4. Tottenham - PSV Eindhoven 1
5. Bolton - Sporting Lizbona 1
Piątek 07.03.2008 (typujemy do piątku do godz. 19.00)
1. Standard Liege - St. Truiden 1
2. Heracles - Utrecht 2
3. Borussia Dortmund - Hertha 1
4. Widzew Łódź - Lech Poznań x
5. Zagłębie Sosnowiec - Legia 2
...
Początkujący
Szacuny
0
Napisanych postów
236
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
3228
Tydzień 5
Poniedziałek 03.03.2008 (typujemy do poniedziałku do godz. 17.15)
1. Sigma Ołomuniec - Sparta Praga 2
2. Troyes - Le Havre x
3. Freiburg - FSV Mainz x
4. Pacos Ferreira - Belenenses 2
5. Vasas Budapeszt - REAC 1
Wtorek 04.03.2008 (typujemy do wtorku do godz. 20.45)
1. Wolves - Southampton 1
2. AC Milan - Arsenal 1
3. Barcelona - Celtic 1
4. Manchester Utd - Olympique Lyon 1
5. Sevilla - Fenerbahce 1
Środa 05.03.2008 (typujemy do środy do godz. 18.00)
1. Odra Wodzisław - Groclin 2
2. Cracovia - Górnik Zabrze 2
3. Chelsea - Olympiakos 1
4. FC Porto - Schalke 1
5. Real Madryt - AS Roma 1
Czwartek 06.03.2008 (typujemy do czwartku do godz. 19.00)
1. Anderlecht - Bayern Monachium 2
2. Fiorentina - Everton 1
3. Glasgow Rangers - Werder Brema 2
4. Tottenham - PSV Eindhoven 1
5. Bolton - Sporting Lizbona x
Piątek 07.03.2008 (typujemy do piątku do godz. 19.00)
1. Standard Liege - St. Truiden 1
2. Heracles - Utrecht 2
3. Borussia Dortmund - Hertha 1
4. Widzew Łódź - Lech Poznań x
5. Zagłębie Sosnowiec - Legia 2
...
Początkujący
Szacuny
15
Napisanych postów
3447
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
55097
Poniedziałek 03.03.2008 (typujemy do poniedziałku do godz. 17.15)
1. Sigma Ołomuniec - Sparta Praga 2
2. Troyes - Le Havre 1
3. Freiburg - FSV Mainz 2
4. Pacos Ferreira - Belenenses X
5. Vasas Budapeszt - REAC 1
Wtorek 04.03.2008 (typujemy do wtorku do godz. 20.45)
1. Wolves - Southampton 1
2. AC Milan - Arsenal 1
3. Barcelona - Celtic 1
4. Manchester Utd - Olympique Lyon 1
5. Sevilla - Fenerbahce X
Środa 05.03.2008 (typujemy do środy do godz. 18.00)
1. Odra Wodzisław - Groclin 2
2. Cracovia - Górnik Zabrze X
3. Chelsea - Olympiakos 1
4. FC Porto - Schalke 1
5. Real Madryt - AS Roma 1
Czwartek 06.03.2008 (typujemy do czwartku do godz. 19.00)
1. Anderlecht - Bayern Monachium X
2. Fiorentina - Everton 1
3. Glasgow Rangers - Werder Brema 2
4. Tottenham - PSV Eindhoven X
5. Bolton - Sporting Lizbona 1
...
Początkujący
Szacuny
3
Napisanych postów
5444
Wiek
12 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
67816
Niedziela 02.03.2008 (typujemy do niedzieli do godz. 14.30)
1. Bolton - Liverpool 2
2. Everton - Portsmouth 1
3. St. Etienne - Nice X
4. Bordeaux - PSG 1
5. Getafe - Mallorca 1
6. Villareal - Osasuna 1
7. Bochum - Leverkusen 2
8. Ruch - Górnik Zabrze 2
9. Juventus - Fiorentina 1
10. Napoli - Inter 2
...
Specjalista
Szacuny
74
Napisanych postów
34604
Wiek
32 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
434098
Tydzień 5
Poniedziałek 03.03.2008 (typujemy do poniedziałku do godz. 17.15)
1. Sigma Ołomuniec - Sparta Praga 2
2. Troyes - Le Havre x
3. Freiburg - FSV Mainz 1
4. Pacos Ferreira - Belenenses 2
5. Vasas Budapeszt - REAC 1
Wtorek 04.03.2008 (typujemy do wtorku do godz. 20.45)
1. Wolves - Southampton 1
2. AC Milan - Arsenal x
3. Barcelona - Celtic 1
4. Manchester Utd - Olympique Lyon 1
5. Sevilla - Fenerbahce 1
Środa 05.03.2008 (typujemy do środy do godz. 18.00)
1. Odra Wodzisław - Groclin 2
2. Cracovia - Górnik Zabrze x
3. Chelsea - Olympiakos 1
4. FC Porto - Schalke x
5. Real Madryt - AS Roma 1
Czwartek 06.03.2008 (typujemy do czwartku do godz. 19.00)
1. Anderlecht - Bayern Monachium 2
2. Fiorentina - Everton 2
3. Glasgow Rangers - Werder Brema 2
4. Tottenham - PSV Eindhoven x
5. Bolton - Sporting Lizbona 1
Piątek 07.03.2008 (typujemy do piątku do godz. 19.00)
1. Standard Liege - St. Truiden x
2. Heracles - Utrecht 2
3. Borussia Dortmund - Hertha 1
4. Widzew Łódź - Lech Poznań 2
5. Zagłębie Sosnowiec - Legia 2
W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...