SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Suplementy dla instruktorki fitness

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1950

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2445
Witam, pracuję jako instruktorka aerobiku.Mam sporo godzin w tyg (zazwyczaj rano- 1 godz, po południu 3-tak od pon do czw.) W pt i pon dodatkowo trening boksu, 2 razy w tygodniu siłownia.Do tej pory brałam rano witaminy z żeńszeniem (maxiwit), na noc preparaty z cynkiem. Wspomagam się też białkiem, zazwyczaj po cięższym treningu.Diety staram się pilnować.
Ostatnio jednak czuję się trochę słabsza, ilość godzin daje mi się we znaki.Jakie suplementy dodatkowo polecilibyście?Chciałabym ogólnie wzmocnić się i nie tracić mięśni jakie wypracowuję sobie na siłowni.
Dzięki z góry!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1396 Napisanych postów 35562 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 150829
ma dodatki. ja bylem pozytywnie zaskoczony tym preparatem. pierwsza puszke dostalem za free drugą kupiłem z miąl chęcią. sam tribulus jest raczej wyjatkowo subtelny w dzialaniu, ale w polaczeniu z innymi roslinkami - dziala wyraznie. samopoczucie na plus, mobilizacja na plus, vigor - na plus...
...
Napisał(a)
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1396 Napisanych postów 35562 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 150829
Antykataboliki typu BCAA, glutamina. Rosilinki typu maca, rhodila rosea. Magnez, lecytyna, dodatkowa dawka vit z gr B. Pobudzacze z kofeiną, tyrozyną itp. Przyjrzyj sie diecie, czy nie brakuje w niej wazryw i owocow, czy nie jest zbyt monotonna.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2445
O kurcze, o tych roślinkach nawet nie słyszałam. Ale już poczytałam:) W jakiej postaci najlepiej je przyjmować? i czy znasz może jakieś dobre preparaty je zawierające?
Ostatnio kolega polecał mi też HMB jako antykatabolik, ale chyba nie warto wydawać na to kasy..
...
Napisał(a)
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1396 Napisanych postów 35562 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 150829
HMB w mojej opini to suplement wątpliwy, ale opinie jak wiadomo są różne.

Najkorzystniejsza opcja na rynku jesli chozi o Mace jest ta firmy NOW. Rhodiola rosea - niestety nie wiem, nie pamietam jakiej firmy. To są jednak skromne dodatki. Jeszcze raz zwaracam uwagę na jadlospis, być moze nie jest on dostosowany do trybu życia, a moze po prostu potrzebujesz urlopu, kilku dni z facetem w domku w lesie, z dala od cywilizacji.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2445
Dzięki:) oj, urlop mi się w najbliższej przyszłości nie kroi...wręcz przeciwnie, duzo pracuję żeby zarobić na kurs instruktora kulturystyki;)
A facet...no cóż...
Ale antykataboliki i roslnki zakupię na pewno.I dodam conieco do diety.
Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam!
...
Napisał(a)
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1396 Napisanych postów 35562 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 150829
spoko .
powodzenia
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
ALC i się nie męczysz
...
Napisał(a)
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1396 Napisanych postów 35562 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 150829
jasne...
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
a przed treningiem pobudzacz, a co daje maca(faftaq stosowałeś?) Bo jak tyle wyda na rózne suple to na kurs nie starczy, czy tak Zmieniony przez - federer27 w dniu 2008-02-13 16:47:02

Zmieniony przez - federer27 w dniu 2008-02-13 16:49:04
...
Napisał(a)
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1396 Napisanych postów 35562 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 150829
jesli chcesz sie licytowac czy MACA czy ALC - to ja rezygnuję z udzialu. po macy branej zwlaszcza na wieczor - czulem sie bardziej wypoczety - jesli faktycznie interesują Cię moje doswiadczenia z tą roslinką. Jak wspomnialem - jest to skoromny dodatek. nie napisalem ze zdziala cuda.


zwracam uwagę na sloganiki typu ALC - i sie nie męczysz - bo nie odpowiadaja one rzeczywistosci. nie mam nic do ALC, nie ma jednak spektakularnego dzialania.

jesli matrwisz sie o czyjes finanse - to dlaczego polecasz suplement dosc drogi?

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2008-02-13 17:03:01
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
zgadza się faftaq-poniosło mnie, zrobiłem reklame w stylu red bull doda Ci skrzydeł-mieli zakazać tego typu reklam-ja sie ze swojej wycofuje
działanie ALC nie jest spektakularne, ale odczuwalne
tak interesuja mnie Twoje doswiadczdenia z macą, bo sam się zastanawiam, a nie wiem czy nie jest przereklamowana, ale to co napisałeś jest obiecujące
fakt ALC mogłoby być tańsze

Zmieniony przez - federer27 w dniu 2008-02-13 17:59:29
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

deca stack czy vapor

Następny temat

Xpand, gainer737, hmb revolution

electro
Polecane artykuły