...
Początkujący
Szacuny
3
Napisanych postów
1290
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
32002
Tydzień 2
Poniedziałek 11.02.2008 (typujemy do poniedziałku do godz. 18.00)
1. Arsenal - Blackburn 1
2. Brest - Nantes 2
3. Aachen - FC Koln x
4. Motherwell - Dundee 1
5. Antalyaspor - Erciyesspor 1
Wtorek 12.02.2008 (typujemy do wtorku do godz. 20.00)
1. Blackpool - Wolverhampton 2
2. Crystal Palace - Ipswich 1
3. Stoke - Southampton 1
4. Ascoli - Lecce 2
5. Modena - Chievo 2
Środa 13.02.2008 (typujemy do środy do godz. 18.00)
1. Zenit Sankt Petersburg - Villareal 2
2. Galatasaray Stambuł - Leverkusen 1
3. Anderlecht - Bordeaux 1
4. Olympique Marsylia - Spartak Moskwa 1
5. Glasgow Rangers - Panathinaikos 2
Czwartek 14.02.2008 (typujemy do czwartku do godz. 19.00)
1. Aberdeen - Bayern Monachium 2
2. FC Zurich - Hamburger SV 2
3. Rosenborg - Fiorentina 2
4. Bolton - Atletico Madryt x
5. Slavia Praga - Tottenham 2
Piątek 15.02.2008 (typujemy do piątku do godz. 19.00)
1. Red Bull Salzburg - Mattersburg 1
2. Gent - Cercle Brugge 2
3. Ajax - Sparta Rotterdam 1
4. Schalke - Wolfsburg 1
5. Maritimo - FC Porto 2
"GdybymPrzechodziłPrzezCiemnąDolinęZłaSięNieUlękne,BoTyJestesZeMną"
...
Początkujący
Szacuny
2
Napisanych postów
6194
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
22325
Tydzień 2
Poniedziałek 11.02.2008 (typujemy do poniedziałku do godz. 18.00)
1. Arsenal - Blackburn 1
2. Brest - Nantes 1
3. Aachen - FC Koln 2
4. Motherwell - Dundee 1
5. Antalyaspor - Erciyesspor 1
Wtorek 12.02.2008 (typujemy do wtorku do godz. 20.00)
1. Blackpool - Wolverhampton x
2. Crystal Palace - Ipswich 1
3. Stoke - Southampton 2
4. Ascoli - Lecce 2
5. Modena - Chievo 2
Środa 13.02.2008 (typujemy do środy do godz. 18.00)
1. Zenit Sankt Petersburg - Villareal 1
2. Galatasaray Stambuł - Leverkusen x
3. Anderlecht - Bordeaux 2
4. Olympique Marsylia - Spartak Moskwa 1
5. Glasgow Rangers - Panathinaikos 1
Czwartek 14.02.2008 (typujemy do czwartku do godz. 19.00)
1. Aberdeen - Bayern Monachium 2
2. FC Zurich - Hamburger SV 2
3. Rosenborg - Fiorentina x
4. Bolton - Atletico Madryt x
5. Slavia Praga - Tottenham 2
Piątek 15.02.2008 (typujemy do piątku do godz. 19.00)
1. Red Bull Salzburg - Mattersburg 1
2. Gent - Cercle Brugge 2
3. Ajax - Sparta Rotterdam 1
4. Schalke - Wolfsburg 1
5. Maritimo - FC Porto 2
...
Początkujący
Szacuny
22
Napisanych postów
2409
Wiek
33 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
17445
Tydzień 2
Poniedziałek 11.02.2008 (typujemy do poniedziałku do godz. 18.00)
1. Arsenal - Blackburn 1
2. Brest - Nantes 2
3. Aachen - FC Koln X
4. Motherwell - Dundee 1
5. Antalyaspor - Erciyesspor 1
"Everyone has a plan until they get punched in the face."
...
Początkujący
Szacuny
0
Napisanych postów
41
Wiek
34 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
611
Poniedziałek 11.02.2008
1. Arsenal - Blackburn 1
2. Brest - Nantes 2
3. Aachen - FC Koln 2
4. Motherwell - Dundee 1
5. Antalyaspor - Erciyesspor 1
...
Ekspert
Szacuny
11149
Napisanych postów
51567
Wiek
31 lat
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
57816
Tydzień 2
Poniedziałek 11.02.2008 (typujemy do poniedziałku do godz. 18.00)
1. Arsenal - Blackburn 1
2. Brest - Nantes 2
3. Aachen - FC Koln 2
4. Motherwell - Dundee x
5. Antalyaspor - Erciyesspor x
Wtorek 12.02.2008 (typujemy do wtorku do godz. 20.00)
1. Blackpool - Wolverhampton 2
2. Crystal Palace - Ipswich 1
3. Stoke - Southampton 2
4. Ascoli - Lecce 2
5. Modena - Chievo 2
Środa 13.02.2008 (typujemy do środy do godz. 18.00)
1. Zenit Sankt Petersburg - Villareal 2
2. Galatasaray Stambuł - Leverkusen 1
3. Anderlecht - Bordeaux 2
4. Olympique Marsylia - Spartak Moskwa 1
5. Glasgow Rangers - Panathinaikos 1
Czwartek 14.02.2008 (typujemy do czwartku do godz. 19.00)
1. Aberdeen - Bayern Monachium 2
2. FC Zurich - Hamburger SV 2
3. Rosenborg - Fiorentina 2
4. Bolton - Atletico Madryt x
5. Slavia Praga - Tottenham 2
Piątek 15.02.2008 (typujemy do piątku do godz. 19.00)
1. Red Bull Salzburg - Mattersburg 1
2. Gent - Cercle Brugge 1
3. Ajax - Sparta Rotterdam 1
4. Schalke - Wolfsburg 1
5. Maritimo - FC Porto 2
...
Początkujący
Szacuny
1
Napisanych postów
910
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
11088
Tydzień 2
Poniedziałek 11.02.2008 (typujemy do poniedziałku do godz. 18.00)
1. Arsenal - Blackburn x
2. Brest - Nantes 2
3. Aachen - FC Koln 1
4. Motherwell - Dundee 1
5. Antalyaspor - Erciyesspor 1
Wtorek 12.02.2008 (typujemy do wtorku do godz. 20.00)
1. Blackpool - Wolverhampton x
2. Crystal Palace - Ipswich 1
3. Stoke - Southampton 1
4. Ascoli - Lecce 2
5. Modena - Chievo 2
Środa 13.02.2008 (typujemy do środy do godz. 18.00)
1. Zenit Sankt Petersburg - Villareal 2
2. Galatasaray Stambuł - Leverkusen 1
3. Anderlecht - Bordeaux 1
4. Olympique Marsylia - Spartak Moskwa 1
5. Glasgow Rangers - Panathinaikos 1
Czwartek 14.02.2008 (typujemy do czwartku do godz. 19.00)
1. Aberdeen - Bayern Monachium 2
2. FC Zurich - Hamburger SV 2
3. Rosenborg - Fiorentina 2
4. Bolton - Atletico Madryt 2
5. Slavia Praga - Tottenham 2
Piątek 15.02.2008 (typujemy do piątku do godz. 19.00)
1. Red Bull Salzburg - Mattersburg 1
2. Gent - Cercle Brugge 1
3. Ajax - Sparta Rotterdam 1
4. Schalke - Wolfsburg 1
5. Maritimo - FC Porto 2
...
Początkujący
Szacuny
15
Napisanych postów
12251
Wiek
35 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
173963
Poniedziałek 11.02.2008 (typujemy do poniedziałku do godz. 18.00)
1. Arsenal - Blackburn X
2. Brest - Nantes 2
3. Aachen - FC Koln 1
4. Motherwell - Dundee 1
5. Antalyaspor - Erciyesspor 1
Wtorek 12.02.2008 (typujemy do wtorku do godz. 20.00)
1. Blackpool - Wolverhampton X
2. Crystal Palace - Ipswich 1
3. Stoke - Southampton 1
4. Ascoli - Lecce 2
5. Modena - Chievo 2
Środa 13.02.2008 (typujemy do środy do godz. 18.00)
1. Zenit Sankt Petersburg - Villareal 2
2. Galatasaray Stambuł - Leverkusen 1
3. Anderlecht - Bordeaux 1
4. Olympique Marsylia - Spartak Moskwa 1
5. Glasgow Rangers - Panathinaikos 1
Czwartek 14.02.2008 (typujemy do czwartku do godz. 19.00)
1. Aberdeen - Bayern Monachium 2
2. FC Zurich - Hamburger SV 2
3. Rosenborg - Fiorentina 2
4. Bolton - Atletico Madryt 1
5. Slavia Praga - Tottenham 2
Piątek 15.02.2008 (typujemy do piątku do godz. 19.00)
1. Red Bull Salzburg - Mattersburg 1
2. Gent - Cercle Brugge 2
3. Ajax - Sparta Rotterdam 1
4. Schalke - Wolfsburg 1
5. Maritimo - FC Porto 2
" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "
...
Początkujący
Szacuny
0
Napisanych postów
6
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
4944
Tydzień 2
Poniedziałek 11.02.2008 (typujemy do poniedziałku do godz. 18.00)
1. Arsenal - Blackburn 1
2. Brest - Nantes 2
3. Aachen - FC Koln 1
4. Motherwell - Dundee 1
5. Antalyaspor - Erciyesspor 1
Wtorek 12.02.2008 (typujemy do wtorku do godz. 20.00)
1. Blackpool - Wolverhampton 1
2. Crystal Palace - Ipswich 1
3. Stoke - Southampton 2
4. Ascoli - Lecce X
5. Modena - Chievo X
Środa 13.02.2008 (typujemy do środy do godz. 18.00)
1. Zenit Sankt Petersburg - Villareal 2
2. Galatasaray Stambuł - Leverkusen 1
3. Anderlecht - Bordeaux 2
4. Olympique Marsylia - Spartak Moskwa 1
5. Glasgow Rangers - Panathinaikos 1
Czwartek 14.02.2008 (typujemy do czwartku do godz. 19.00)
1. Aberdeen - Bayern Monachium 2
2. FC Zurich - Hamburger SV 2
3. Rosenborg - Fiorentina 1
4. Bolton - Atletico Madryt 1
5. Slavia Praga - Tottenham 2
Piątek 15.02.2008 (typujemy do piątku do godz. 19.00)
1. Red Bull Salzburg - Mattersburg 1
2. Gent - Cercle Brugge 1
3. Ajax - Sparta Rotterdam 1
4. Schalke - Wolfsburg 1
5. Maritimo - FC Porto 2
...
Ekspert
Szacuny
11149
Napisanych postów
51567
Wiek
31 lat
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
57816
Tydzień 2
Poniedziałek 11.02.2008 (typujemy do poniedziałku do godz. 18.00)
1. Arsenal - Blackburn 1
2. Brest - Nantes 2
3. Aachen - FC Koln 2
4. Motherwell - Dundee 1
5. Antalyaspor - Erciyesspor 1
Wtorek 12.02.2008 (typujemy do wtorku do godz. 20.00)
1. Blackpool - Wolverhampton X
2. Crystal Palace - Ipswich X
3. Stoke - Southampton X
4. Ascoli - Lecce 1
5. Modena - Chievo 1
Środa 13.02.2008 (typujemy do środy do godz. 18.00)
1. Zenit Sankt Petersburg - Villareal X
2. Galatasaray Stambuł - Leverkusen 2
3. Anderlecht - Bordeaux X
4. Olympique Marsylia - Spartak Moskwa 1
5. Glasgow Rangers - Panathinaikos 1
Czwartek 14.02.2008 (typujemy do czwartku do godz. 19.00)
1. Aberdeen - Bayern Monachium 2
2. FC Zurich - Hamburger SV 2
3. Rosenborg - Fiorentina 2
4. Bolton - Atletico Madryt 2
5. Slavia Praga - Tottenham X
Piątek 15.02.2008 (typujemy do piątku do godz. 19.00)
1. Red Bull Salzburg - Mattersburg 1
2. Gent - Cercle Brugge 1
3. Ajax - Sparta Rotterdam 1
4. Schalke - Wolfsburg 1
5. Maritimo - FC Porto 2
...
QUEBLO
Moderator
Ekspert
Szacuny
2360
Napisanych postów
30611
Wiek
40 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
270717
Tydzień 2
Poniedziałek 11.02.2008 (typujemy do poniedziałku do godz. 18.00)
1. Arsenal - Blackburn 1
2. Brest - Nantes 2
3. Aachen - FC Koln 1
4. Motherwell - Dundee 1
5. Antalyaspor - Erciyesspor 1
Wtorek 12.02.2008 (typujemy do wtorku do godz. 20.00)
1. Blackpool - Wolverhampton 2
2. Crystal Palace - Ipswich 1
3. Stoke - Southampton 1
4. Ascoli - Lecce X
5. Modena - Chievo 2
Środa 13.02.2008 (typujemy do środy do godz. 18.00)
1. Zenit Sankt Petersburg - Villareal X
2. Galatasaray Stambuł - Leverkusen 1
3. Anderlecht - Bordeaux 1
4. Olympique Marsylia - Spartak Moskwa X
5. Glasgow Rangers - Panathinaikos 1
Czwartek 14.02.2008 (typujemy do czwartku do godz. 19.00)
1. Aberdeen - Bayern Monachium 2
2. FC Zurich - Hamburger SV 2
3. Rosenborg - Fiorentina X
4. Bolton - Atletico Madryt 2
5. Slavia Praga - Tottenham 2
Piątek 15.02.2008 (typujemy do piątku do godz. 19.00)
1. Red Bull Salzburg - Mattersburg 1
2. Gent - Cercle Brugge 1
3. Ajax - Sparta Rotterdam 1
4. Schalke - Wolfsburg 1
5. Maritimo - FC Porto 2
Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2008-02-11 01:34:55
"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"