Ulozylem. Troche duzo jedzenia, ale moze dam rade
SNIADANIE:
Mleko spożywcze 0,5 % 150g
Rodzynki suszone 50g
Orzechy włoskie 50g
Płatki owsiane 100g
Razem: 26,30 bialko 38,35 tluszcze 121,55 wegle 887 kcal
_________________________
OBIAD:
Kalafior z wody 50g
Sałata zielona ze śmietaną 100g
Kapusta czerwona 100g
Ryż brązowy 100g
Kurczak, udo bez skóry 250g
Razem: 55,90 bialko 22,80 tluszcze 90,75 wegle 744 kcal
__________________________
PODWIECZOREK:
Ogórek kwaszony 100g
Kurczak, mięso z piersi bez skóry 200g
Kapusta pekińska 200g
Orzechy włoskie 50g
Oliwa z oliwek 50g
Razem: 54,40 bialko 83,05 tluszcze 17,40 wegle 997 kcal
___________________________________________
KOLACJA:
Ogórek kwaszony 50g
Pomidor 50g
Makrela wędzona 100g
Razem: 21,65 bialko 15,65 tluszcze 2,75 wegle 235 kcal
_________________________________
LACZNIE:
2863 kcal
156 bialka
158 tluszczy
231 wegli.
Dobrze jest?
