Witam
Od początku tygodnia mam całkowity brak apetyru, nawet Dibencozide nie pomaga
. Prawie wogóle nie chce mi się jeść. Zaczeło to się mniejwiecej od poniedziałku. Do tamtego momentu apetyt byl dobry. Znacie jakieś dobre sposoby zeby go przywrócić?
Od początku tygodnia mam całkowity brak apetyru, nawet Dibencozide nie pomaga
. Prawie wogóle nie chce mi się jeść. Zaczeło to się mniejwiecej od poniedziałku. Do tamtego momentu apetyt byl dobry. Znacie jakieś dobre sposoby zeby go przywrócić?nie p******- ZARZUCAJ!!!!
Z GÓRY PRZEPRASZAM ZA MOJE BŁEDY WYNIKAJĄCE Z BRAKU SŁOWNIKA ORTOGRAFICZNEGO W DOMU
SPAM http://www.sfd.pl/-t458742.html
Krzysztof Piekarz

