SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Wymiana Funta

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 22911

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 261 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14446
Wymienialem wczoraj po 4.77zł
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 139
ja sie zdziwilem jak mi kumpel powiedzial, ze w kantorze w stargardzie szcz. po 5.10 skupuja a sprzedaja po 5.40 az dziwne.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1437 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 34582
slawe


nie narzekaja ci co wielkiego c.hu.ja maja tylko ci co najwiecej maja .

taka jest prawda

"yyyyyyyyy poprosze 4 pudelka ryzu, takiego no wie pani na mase bo ja na silowni cwicze..."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 928
.

Zmieniony przez - -Ares- w dniu 2008-01-27 09:58:08
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6275 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37355
Dla wszystkich co mnie od chamow nazywaja dla potwierdzenie ich szczytnych tez klasyczne chvj w dupe. Jakbyscie chcieli zobaczyc czym motywuje swoj radykalizm, zajrzyjcie do "jezyk i praca" bo nie chce mi sie podwojnie strzepic jezora.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 8571 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 90813
wyśmiewacie kolesia co ma 5 tys funtów ale na tych 5 tysiącach koleś traci parę tysięcy złotych. jak dla was to tak mało to zróbcie kolesiowi zrzutę i wyrównajcie mu jego stratę na kursie


ale d.oje.bales teraz do pieca
buahahahaaaaa

kurva do roboty zarobic
tu nikt nikomu nic nie musi
placz nad rozlanym mlekiem

chcesz miec wiecej kasy to se zarob
nie chcesz to nie

kto stracil to jego problem, a nie moj na przyklad.

taka jest gospodarka swiatowa
raz do gory , a raz w dol

kurva i najbardziej Polacy poszkodowani bo nie moga zarobic
buahahahaaa

Swiat sie sprzysiagl przeciwko Polakom na Wyspach

Shut The f*** Up And Train

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7040 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 85817
znam takich co co kilka godzin sprawdzaja kurs funta
co kilka godzin Online Banking i sprawdza konto
wyjscie do miasta wyciag z bankomatu przed i po zakupach
rachunek przychodzi 2 dni pozniej to koles spac nie moze

funt spadl na leb ale co zrobic - zycie

NOX

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6275 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37355
Kurs funta to jest akurat pikus. W Polsce drastycznie wzrosly ceny nieruchomosci, zwiekszaja sie koszty zycia, w pewnym momencie zrownaja sie ze srednia unijna i co wtedy? Taki polaczek co myslal, ze przez 5 lat w uk odlozy sobie 200 tys zl, wroci i bedzie gosc co teraz nawet moze za takie pieniadze z w Polsce zrobic?
Koncepcja "dorobie sie i wroce" byla z gruntu nonsensowna i nieoparta na jakiejkolwiek logice.
Jezeli sie mialo jakies pieniadze trzeba bylo inwestowac, nie koniecznie w Polske, sa o wiele lepsze rynki. A jak sie nie mialo to nad czym plakac? Ze teraz sie nie zarabia w przeliczeniu powiedzmy 30, tylko 20 zl/h?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 8571 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 90813
Tomek dobrze napisales

Duzo ludzi chcialo by sie wozic po miescie w Polsce i udawac milionera
ale niestety jest jak jest
Dobrze zauwazacie ze w Polsce wszystko idzie w gore ale nie wyplaty
I to jest problem
a nie ze funt spada

Shut The f*** Up And Train

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6275 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37355
Dokladnie Albo sie zyje w UK i ma sie w dupie kurs funta (chyba ze jest sie inwestorem), albo sie zyje w PL i ma kupe innych problemow, m.in. koszty zycia vs zarobki. Nie da sie pojechac na dwa fronty, siedziec w UK i myslec ze kiedys wroce do PL i bede mial zayebiscie, mimo tego ze przed wyjazdem ledwo trzymalem koniec z koncem. Zwlaszcza ze wiekszosc Polakow w UK wcale sie szczegolnie zawodowo nie rozwija, a nawet ci co maja doswiadczenie w miedzynarodowych firmach na ile moga liczyc w Polsce? 5000, 6000 zl? To trzeba byc kretynem, zeby przystac na taka stawke jezeli sie kroi 3000 funciorow na miech minimum na takiej pozycji w UK.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Jak nie Hmb to co???

Następny temat

Odzywki w UK!!

electro
Polecane artykuły