SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NO Xtreme - wymiana?

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2244

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 495 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6006
Witam,
chcialem sprzedac tutaj 2x NO Xtreme Kaizena, ale proponowane mi ceny za ten produkt (50 zl+moje kw oslabily mnie mocno), pomyslalem wiec, ze moze w gre wchodzi wymiana. Ja na NO Xtreme sie nie pisze, dla mnie ten srodek jest za mocny. Obie puszki to nowki, z dluga data.
Jesli macie jakies propozycje, dajcie znac.

No Xtreme kosztuje w sklepie SFD 158 zlotych, wiec dobrze byloby, gdyby wymiana tez oscylowala blisko tych kwot. Do wymiany uzywamy Allegro, chyba ze jest ktos z okolic Bydgoszczy (ewentualnie Konina), wtedy osobiscie.

Nowe forum bukmacherskie - www.viptips.pl 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 495 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6006
Panowie, fakt, ze nie w 1 poscie, ale pisalem ze zalezy mi glownie na bialku, wiec wiecie rozumiecie. PZdr.

Nowe forum bukmacherskie - www.viptips.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19701
Proponuje White Flood nieotwierany folia na zakrętce

jesteś zainteresowany?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1124 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23080
ja proponuje no-xplode rowniez nowka sztuka

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 515 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13353
a co byś wogóle chciał? ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 495 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6006
Myslalem raczej o jakims bialku, ewentualnie bulku, wymiana na no xplode czy white flood mija sie z celem, wszystko to przedtreningowe formuly, wiec z deszczu pod rynne. Niemniej dzieki za oferte.

Nowe forum bukmacherskie - www.viptips.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 295 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1726
100 zł z kw moge dac za EX, pasuje ?

kto nie ryzykuje- szampana nie pije

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 495 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6006
Nie pasuje, musialbys dorzucic +25 zl, wtedy mozemy sie dogadac, taniej nie znajdziesz nigdzie.

Nowe forum bukmacherskie - www.viptips.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 515 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13353
odezwij się na 1215169 to może się dogadamy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 495 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6006
Temat wstepnie dogadany z p.o.s.t, dzieki za wszystkie propozycje.


Ok, finalnie dogadalismy sie na wymiane 1 sztuki, co oznacza, ze w razie co mam jeszcze 1 NO Xtreme na zbyciu. Przy okazji potwierdzam, ze p.o.s.t to uczciwy sprzedawca, paczka przyszla elegancko zapakowana i co chyba najwazniejsze przyszla taka, jaka miala przyjsc

Zmieniony przez - vincent28 w dniu 2008-05-29 16:07:50

Nowe forum bukmacherskie - www.viptips.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 515 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13353
nic dodać super
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 720 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26620
mam massacre
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[K] spodenki nike shox 2008

Następny temat

ksiazki do liceum rozne

WHEY premium