SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[K] spodenki nike shox 2008

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3688

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kupie tak jak w temacie spodenki nike shox z kolekcji 2008, interesuje mnie ten dokladnie ten sam model w rozmiarze L.





Z powodu ze kosztowaly one wtedy 50 zl to ja rowniez bym je kupil w granicach tej ceny





A oto wyglad tychze spodenek:

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ponawiam poszukiwanie tychze spodenek akutalnie na allegro zaobserwowalem ze pewna osoba sprzedaje rozmiar xxl ktory oczywiscie jak na mnie bedzie za szeroki. Jakby ktos mial na sell to prosze pisac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1350
to spytaj tego goscia z allegro czy nie zalatwi ci rozmiaru L, skoro ma xxl to l tez pewnie moze zalatwic...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dziekuje ze uwazasz mnie za idiote i sadzisz ze tego nie zrobilem -.-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 6212 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49212
Dziekuje ze uwazasz mnie za idiote i sadzisz ze tego nie zrobilem -.-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 226 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7164
stadionowki moim zdaniem napewno jak myslicie ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie rozumiem co masz na mysli mowiac "stadionowki" :> ale ja jestem zainteresowany kupnem tych spodenek bo do gry w noze sa jak znalazl ;]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sprzedam rzeczy związane z historią!!!

Następny temat

NO Xtreme - wymiana?

Wiecej