czy mozecie dac jakies wskazówki, bądz doradzic jakie produkty powinnam spozywac aby zrzucic pare cm w pasie i ujędrnic ciałko bedąc anemiczka, bo kompletnie niewie mjak sie do tego zabrac.(nie mam własnego konta na forum wiec pisze z tąd)
Płeć: Kobieta
Wiek: 21
Waga: 46
Wzrost: 150
Obwód klatki: db
Obwód ramienia: db
Obwód talii: 66
Obwód uda: 50
Obwód łydki: db
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: bd
Aktywność w ciągu dnia: studentka
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: raz w tygodniu basen, cwiczenia w domu coodziennie(brzuszki, pompki)
Odżywianie: lekko białkowa(płatki, piers,ryz płatki ryzowe, pieczywo razowe)
Cel: szybka redukcja
Ograniczenia żywieniowe: anemia
Stan zdrowia: ANEMIA
Preferowane formy aktywności fizycznej: czas ok 1,5 dziennie
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: thremal lite
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: tak ( thermo speed)
Stosowane wcześniej diety: białkowa jak wyzej pisałam
Płeć: Kobieta
Wiek: 21
Waga: 46
Wzrost: 150
Obwód klatki: db
Obwód ramienia: db
Obwód talii: 66
Obwód uda: 50
Obwód łydki: db
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: bd
Aktywność w ciągu dnia: studentka
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: raz w tygodniu basen, cwiczenia w domu coodziennie(brzuszki, pompki)
Odżywianie: lekko białkowa(płatki, piers,ryz płatki ryzowe, pieczywo razowe)
Cel: szybka redukcja
Ograniczenia żywieniowe: anemia
Stan zdrowia: ANEMIA
Preferowane formy aktywności fizycznej: czas ok 1,5 dziennie
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: thremal lite
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: tak ( thermo speed)
Stosowane wcześniej diety: białkowa jak wyzej pisałam
Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk
Krzysztof Piekarz
