Mój problem jest następującej natury: Czy w tym wieku mogę poprawić układ kostny, czy mogę liczyć tylko na przyrost masy?
w wieku 25 lat zakonczyles juz rozwoj ukladu kostengo, teraz musisz o niego dbac, aby na stare lata (jeszcze masz sporo do tego, ale juz warto o tym mysles), nie miec z nim problemow
a to oznacza madra dieta (m.in. nie pobierajaca z kosci mineralow), oraz madry trening silowy przy zachwaniu poprawnej formy
Tzn. nie mam dobrze rozbudowanej klatki piersiowej, nie mam szerokich ramion. Na co mogę liczyć?
a ktorz ma zaczynajac cwiczenia, moze i genetyka nie jest twoja mocna strona, ale kazdy !!, moze znacznie poprawic swoj wyglad za pomoca czynnikow podanych wyzej.
BTW nie tylko
szerokie barki sie licza, moza miec stosunkowo waskei barki, ale jesli np talia tez jest b. waska, to sprawia to wrazenie szerokich barkow
skup sie na budowaniu masy miesniowej przy maluym wzroscie tkanki tluszczowej
Proszę jeszcze o najlepszych producentów odżywek..:)
nie ma czegos takiego jak najlpeszy producent odzywek
raczej sparwdzaj czy dana odzywka zawiera to co pisza (w nowych badaniach amerykanskiego rynku odzywki zwieralay od 0!! do ~60% tego co bylo napisane na etykiecie, a to juz nie sa dobre odzywki-mimo ze markowe) i czy skladniki jej nie powoduja uczulen, czy czegos podobnego
do tego m.in sluzy ten dzial, aby wymieniac poglady rowniez na suplementy
Pytaj gdy uslyszales za malo!!
Fakty, nie mity
'Alternatywna Droga'