Witam
Panowie kupiłem z kumplem na pół 3 Horse Powery i tak sie składa że narazie mi nie potrzebne są, wiec tu pojawia się moje pytanie czy ktoś byłby zainteresowany kupnem.
Jeden jest cały a drugiego jest 500g (odwazane wagą elektroniczną).
Niestety ten cały jest rónież otwarty
Smak tego całego (1000g) to pomarańczowy
a smak tej połówki to "fruit punch" (też jakiś owocowy)
data ważności do 2009r
Sprzedałbym te 1500g za jakieś 130zł
Jak jest ktoś chetny to pisać tu albo na gadu 3636284
pozdro
Zmieniony przez - Adamm999 w dniu 2007-12-25 20:23:14
Panowie kupiłem z kumplem na pół 3 Horse Powery i tak sie składa że narazie mi nie potrzebne są, wiec tu pojawia się moje pytanie czy ktoś byłby zainteresowany kupnem.
Jeden jest cały a drugiego jest 500g (odwazane wagą elektroniczną).
Niestety ten cały jest rónież otwarty
Smak tego całego (1000g) to pomarańczowy
a smak tej połówki to "fruit punch" (też jakiś owocowy)
data ważności do 2009r
Sprzedałbym te 1500g za jakieś 130zł
Jak jest ktoś chetny to pisać tu albo na gadu 3636284
pozdro
Zmieniony przez - Adamm999 w dniu 2007-12-25 20:23:14
gg3636284
Krzysztof Piekarz
i nie mogłem barć i teraz też niestety unikam stacków któe mogą pobudzać