SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Horse Power

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3086

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 513 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16284
Witam
Panowie kupiłem z kumplem na pół 3 Horse Powery i tak sie składa że narazie mi nie potrzebne są, wiec tu pojawia się moje pytanie czy ktoś byłby zainteresowany kupnem.
Jeden jest cały a drugiego jest 500g (odwazane wagą elektroniczną).
Niestety ten cały jest rónież otwarty
Smak tego całego (1000g) to pomarańczowy
a smak tej połówki to "fruit punch" (też jakiś owocowy)
data ważności do 2009r

Sprzedałbym te 1500g za jakieś 130zł

Jak jest ktoś chetny to pisać tu albo na gadu 3636284

pozdro


Zmieniony przez - Adamm999 w dniu 2007-12-25 20:23:14

gg3636284

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 362 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2314
Nie rozumiem po co otwierac druga puszke jak sie jej nie bierze:D

dsf

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 703 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 16084
masz jakieś wiarygodne konto na allegro bo te na sfd to taki sobie


wzioł bym gdyby ta cała nie była otwarta- lub mam propozycje skoro niedawno kupiłeś z kolega i on jedzie kuracje a jeszcze nie otwaorzył swojego całego -bo rozumiem ze zaczyna jesc od tej otwartej płówki to wymien z nim tego otwartego na nie ruszanego wtedy biore na bank
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 513 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16284
tzn konto mam z chyba 5 pozytywami na allegro kupiliśmy to we wrzesniu i on zaczął odrazu, więc jest juz dawno po cyklu, mi się tak złożyło, ze serce mi troche nawaliło własnie we wrześniu i nie mogłem barć i teraz też niestety unikam stacków któe mogą pobudzać

gg3636284

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 494 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7963
fotki ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1047
wlasnie masz jakies fotki do tego??

"Co Mnie Nie Zabije To Mnie Wzmocni"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 513 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16284
moge zrobić, ale tylko komórką

gg3636284

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 981
skąd jesteś?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 513 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16284


1 fotka

gg3636284

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 513 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16284


tu jest ten pełny, tylko wieczko uchyliłem żeby powąchać kiedyś

gg3636284

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 513 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16284


a tu ta połówka- 500g

gg3636284

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[S] Mercedes 190 1991r 1,8 E na czesci

Następny temat

Zamienie 3 tel na jeden tel

electro
Polecane artykuły