...
dlaczego ma blokować miejsce młodym, ambitnym wilkom ?

...
Szacuny 2 Napisanych postów 7471 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28473
Dla mnie jest on po prostu za słaby na reprezentację. Moim zdaniem Kuszczak, czy Fabiański prezentują obecnie wyższe umiejętności niż Dudek. O Borucu nie wspominam, bo do tego gościa już mu sporo brakuje

HALA MADRID !!!

...
Szacuny 2 Napisanych postów 6194 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22325
Jerzy Dudek, polski bramkarz Realu Madryt, zadebiutuje dziś w barwach "Królewskich" w meczu przeciwko trzecioligowemu Alicante CF w IV rundzie (1/16 finału) Pucharu Króla.
Trener Realu Bernd Schuster postanowił dać odpocząć praktycznie wszystkim zawodnikom z podstawowego składu.

- To mój pierwszy oficjalny mecz w barwach Realu i świetna okazja do zaprezentowania swoich umiejętności - mówi Dudek.
- Żaden trening nie zastąpi meczu, więc bardzo się cieszę, że będę mógł wystąpić w tym spotkaniu. Po prostu chcę grać - dodaje Polak.

- Na treningach wiele nauczyłem się od Ikera Casillasa. Pozycja bramkarza jest bardzo specyficzna - nigdy nie przestajesz się uczyć - podkreśla Dudek

onet.pl

Jeden klub, jedna miłość, jedna pasja - Fc Barcelona !

Czarni Jasło !

pozdro ;)

...
Szacuny 1 Napisanych postów 167 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 193
mlodym ambitnym wilkom?????nie znosze kuszczaka czytaliscie wywiad dla magazynu futbol???bede najlepszy! wszystkiego sie juz nauczylem od Edwina1nie obchodza mnie jego losy-to tylko kilka zdan z calych wypowiedzi, az mi sie przykro robi ze taki ktos reprezentuje Polske za granica. swietna wizytówkę nam robi...swoja drogą, widze ze dudek zaczyna grac -chyba ze to plotka?
...
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Real Madryt zremisował na wyjeździe z trzecioligowym Alicante CF 1:1 (0:0) w IV rundzie (1/16 finału) Pucharu Króla. W zespole "Królewskich" debiutował polski bramkarz Jerzy Dudek.
Pomimo tego, że pierwsza połowa zakończyła się wynikiem bezbramkowym, Dudek bronił dobrze i kilka razy uratował zespół Realu od utraty bramki.

Najpierw w 6. minucie obronił groźny strzał Antonio Canadasa z rzutu wolnego. W 29. minucie okazję do strzelenia bramki miał Francisco Borja, ale i tym razem lepszy okazał się polski bramkarz. W 37. minucie ponownie Dudka próbował zaskoczyć Canadas, ale i tym razem Polak okazał się lepszy.
Polak skapitulował dopiero w 61. minucie, kiedy sędzia za faul Drenthe podyktował rzut karny, a "jedenastkę" na bramkę zamienił Borja.

Po stracie bramki podopieczni Bernda Schustera z większym animuszem zaatakowali bramkę rywali. Jednak dopiero w doliczonym czasie udało im się wyrównać po strzale Javiera Balboa.

Źródło: onet

...
BadMad ZASŁUŻONY
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200