SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jerzy Dudek w Realu Madryt !

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20953

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 52
Dudek zamiast gadać o swoich młodszych kolegach powinien zacząć szukać nowego klubu, jeżeli chce pojechać na ME 2008, bo obecnie jest co najmniej 3 bramkarzy lepszych od Jurka: Boruc, Kuszczak, Kowalewski..Poza tym można dodać Fabiańskiego itd. Bez sensu jest wymieniać, w każdym razie, Dudek jak chce jechać to niech odchodzi z Madrytu jak najszybciej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 65
taaa....wspaniale warunki. Biedni chłopcy...nawet sobie nie zdają sprawy ,że nigdzie sie nie wybiją...do Realu b pozbierali chlopców "z różnych stron świata"...może Król ma jakieś szanse. A co do Dudka...ostatni jego występ był tragiczny-szanuję go, ale jednak-puscić 2 bramki...eh.Myślę, że jak zmieni klub to Leo go nie weźmie (mimo ,że ja bardzo bym chciał..)Postawi na Boruca...bo jest pewnym zawodnikiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 52
Mam podobne zdanie do Ciebie Chapi. Kibice Realu podniecają się, że Dudek fenomenalnie bronił, bo popisał się jedną interwencją. Miał szczęście że arbiter nie gwizdnął karnego, bo Dudek ewidentnie faulował, a przy drugiej bramce, jak już gdzieś wspomniałem, mógł zachować się o wiele lepiej. No cóż, kibice Realu swoje, neutralni fani swoje. Jedno jest pewne, niech ucieka do słabszego klubu, gdzie będzie bronił dość regularnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 167 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 193
Dudek miał wiele szczęścia w tym meczu...i jesi mam być obiektywny to bronił beznadziejnie-a jedna interwencja nie ratujego w tym przypadku.Ale też nie ma co od niego wymagać wiele skoro czynnie nie gra...ale ,żeby sie nie rozmyslił i nie został w Realu bo zagrał...zeby nie został w Realu majac nadzieje,że pogra cześciej...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 52
Nie no, taki głupi to on chyba jeszcze nie jest..Co z tego, że w Pucharze dostaje szanse, jak Real teraz albo w następnej rundzie odpadnie, bo gra większymi rezerwami..Żaden lepszy klub nie bierze pucharów "na serio" i Dudek, jeżeli chce grać to niech odchodzi..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 167 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 193
widzisz ale nawet jak odejdzie i bedzie grał to czy Leo rzeczywiście go powoła???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2021 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6887
Jak dla mnie jasne jest że nie Boruc jest już za wielki . Dudka czas w repr. minąl definitywnie . Mamy też za dużo perspektywicznych bramkarzy by móc jeszcze widzieć miejsce dla Jerzego co wcale mnie nie smuci .
Gra w klubie mu pozostała choc poki co i tego nie ma a bez gry w klubie temat reprezentacji jest absolutnie zamknięty .

Zmieniony przez - Chilavert w dniu 2008-01-14 20:35:34

Praca trenera jest jak molo , zawsze kiedyś się kończy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 65
to przykre, bo on nadal sie widzi w reprezentacji i chciałby w niej grać...nawet z jego częstych wypowiedzi to wynika..i to jest smutne...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 8571 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 90813
wielkosc Dudka polega na tym ze jest zawodnikiem dobrych klubow
i to ze siedzi na lawce
bo jak juz wejdzie na boisko to boze uchowaj...
szmaty jakie puszczal w Liverpoolu jak zamienial Reine
teraz to w ogole juz prawie nie gra

jakie powolanie na ME?
kolego chyba ci sie cos pomylilo
jego czas definitywnie juz minal
emeryt

Shut The f*** Up And Train

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 52
Jakby wrócił do słabszego klubu i bronil regularnie, popisywał się świetnymi interwencjami to może by go Leo docenił i powołał, ale na pewno nie jako pierwszego bramkarza..Wątpię w to jednak..ponieważ jest Kuszczak, Malarz i..Szamotulski, który wraca do formy..Nie można zapominać też o Fabiańskim..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy wymyśliliście jakiś zwód w piłkę nożną ??

Następny temat

Gratulacje i Podziękowania !!

WHEY premium