SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jerzy Dudek w Realu Madryt !

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20954

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 65
a ja tam lubie o nim czytac...i fajnie ze sie wypowiada, dla mnie to nie smety, opowiadanie i Anglii to nie msety tlyko mile wspomnienie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 227
[quote]a ja tam lubie o nim czytac...i fajnie ze sie wypowiada, dla mnie to nie smety, opowiadanie i Anglii to nie msety tlyko mile wspomnienie:)


Ja też lubie o nim czytać pod warunkiem że piszą o jego wyczynach boiskowych, bo to ze ma dom z basenem i kortem i jego rodzina sie dobrze czuje w Madrycie malo mnie obchodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 167 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 193
no ten nasz jurek nie ma o czym wywiadów udzielać? w sumie co on ma mowic???ma opowiadac jak orąca jest lawka rezerowwych..no widze, ze moze to dla niektorych byloby ciekawsze:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 65
Fajnie ze w wywiadzie opowiada o Anglii:)
Sam chce tam pojechac...i to mnie zacheca:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 167 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 193
sory koles ale sa ciekawsze podreczniki niz pitolenie Jurka...poczytaj sobie przewodniki o Anglii, to one sa zachęcajace:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 227
Właśnie opowieśći "zrozpaczonej dupy", No sorry nie grał to o czym ma pisać ? Każdy pisze o czym, może a skoro Jurek nie ma się czym pochwalić to pisze o żonie, synu i boiskach treningowych Realu, bo Santiago w meczu o coś nawet jeszcze nie dotknął :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 167 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 193
haha...ale w sumie to żona moze sie w wywiadzie chwalic:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 227
Chyba tylko "wiecznym rezerwowym", no ale dziś Jurek powąchał trawe na Santiago, mało tego zachował czyste konto w meczu z Partizanem, mało tego pisą , że coś obronił :/ Cholera będzie miał co wspominać w następnym wywiadzie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 131096
takie wysmiewanie jest chyba nie na miejscu

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 227
[quote]takie wysmiewanie jest chyba nie na miejscu


Rozumiem że też uwierzyłeś w otoczke Jurka Dudka jako osoby nietykalnej ? Która ma takie sukcesy że nawet jego "złe" wyboru mają zostać przemilczane ? Jak dla mnie chłopak się wypalił i chce na siłe zrobić wokół siebie troche medialnego szumu. Chyba mi przyznasz racje ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy wymyśliliście jakiś zwód w piłkę nożną ??

Następny temat

Gratulacje i Podziękowania !!

WHEY premium