SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jerzy Dudek w Realu Madryt !

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20957

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 65
Ja wierzę w Jerzego Dudka, zawdzieczam mu LM! Wielki Szacunek dla niego i ciesze sie , że jest o nim głośno i nie gasnie w mediach jak niektore gwiazdy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2021 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6887

Dudek powinien grać i z tego powodu powinno być go dużo w mediach . Mnie osobiście mało obchodzi to co sobie mówi Dudek o czymś tam . Pokazują jakieś zbędne wywiady jakby nie mieli o czym pisać . Z resztą widać ile ludzi jest zirytowanych tymi wywiadami w komentarzach .

Praca trenera jest jak molo , zawsze kiedyś się kończy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 65
ja sie ciesze , ze udziela wywiadów...przynajmniej wiem,ze nie ebdzie zapomniany zbyt szybko:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 167 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 193
Fajnie, ze dudek zostal ekspertem w MF...ja tam lubie czytac o tym co nowego u niego:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 227
U mnie niestety jest na odwrót, co wydanie MF wywiad i oczywiście zdjęcia Dudiego, ale żeby były to zdjęcia z meczów czy coś :/ A tu fotki prywatne "Dudek i jego samochód", "Dudek i jego trawnik" :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 600 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4087
po co czytac o rezerwowych? nie slychac o jego grze to probuje sie inaczej pokazac.

!!! Barca más que un club !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 227
widzisz bo teraz Dudka w mediach będziemy oglądać/słuchać przez najbliższe 100 lat :P Pomału jakbym widział Tomaszewskeigo, który zawodnikiem był świetnym jednak teraz nie moge na niego patrzeć :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 65
przestancie...dudek=szacunek. On zawsze bedzie w moim sercu jako ten z LM.To fajnie ze potrafi tak zadbac by sluch o nim nie zaginal:) wiekszosc gwiazd futbolu na tymnie zalezy i jak widac o nich jest cicho:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2021 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6887
Dobra dobra Dudek ma tyle lat że każdy oczekuje od niego gry i wszelkie wywiady powinny odnosić się do jego gry , nie interesują ludzi rzeczy III rzędne .
Za lat 5 może sobie być tym "ekspertem" ala Tomaszewski ale teraz ? Za wcześnie . Niech się weźmie za gre .

Praca trenera jest jak molo , zawsze kiedyś się kończy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 65
hm....ale jakbys nie zauwazyl to komentuje cala gre zespolu...nawet gdyby gral to i tak komentowalby gre calego zespolu to o co ci chodzi?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy wymyśliliście jakiś zwód w piłkę nożną ??

Następny temat

Gratulacje i Podziękowania !!

WHEY premium