SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Nitrobolon odrazu po Xpandzie!?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2193

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 133
Witam! Mam pytanie bo własnie koncze jest Xpanda i chciałbym odrazu Nitrobolon zacząć jeść... Czy to dobry pomysł czy trzeba odczekać około 2 miesiące? Nie wiem czy mi np nie wejdzie nitrobolon odrazu po xpandzie... prosze o wasze opinie :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2810 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16899
ja bym zrobil na odwrot najpierw n2 pozniej xp
ale jak juz jesz xp to moze n2 + mono

always the sun

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 440 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5368
a nie lepiej dolożyc troche $ i kupic 2 puche xp?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 133
nom ale dużo ludzi mówi zeby zrobić przerwe pomiędzy takimi odzywkami... nom juz za pozno bo praktycznie juz zjadłem xpanda i na odwrót sie nie da hehe nom sary zbytnio nie ma hehe a mono to co to? :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1452 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24015
ty chyba masz NITROBOLON II a nie jeden wtedy musisz zrobic przerwe nie ma uja tyle ile trwal cykl inaczej zmarnujesz towar wez sobie aero 2 i mozesz szamac odrazu

Niebój sięZyciaUwierz ze zycie jestWarte tego aby jePrzeżyć a twojaWiara cię w tymUmocni

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 133
a jak zrobie przerwe tyle ile jadłem około jeden miesiąc to wmiare normalnie powinien mi wejsc nitrobolon 2?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1452 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24015
wejdzie normalnietylko popij woda inaczej moze nie wejsc

Niebój sięZyciaUwierz ze zycie jestWarte tego aby jePrzeżyć a twojaWiara cię w tymUmocni

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 133
aha spoko :) dzieki.. jak ktos ma inne zdanie to prosze pisać :) pozdro
...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3057 Napisanych postów 51894 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351409
jak brałeś miesiąc, to wal spokojnie bez przerwy nitrobolon2,
póki czujesz, że "wchodzi" bierz...imo powinna cała puszka na normalnej piździe polecieć.

pzdr/

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 611
Ty jakie efekty po 1 puszcze xp??bo chce kupic ale nie wiem czy naprawde jest dobry..ile przytyles? w lapie ile przyszlo
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 523
Ja na twoim miejscu odczekałbym jakis czas, uzbierał kasy i dokupiłbym cos do tego nitrobolonu.Bo nitrobolon po xp moze nie dac efektow jakie oczekujesz i sie nie miło rozczarujesz.javascript: test('');
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

suplementacja po przerwie

Następny temat

Ktore Aminokwasy do WPC ???

electro
Polecane artykuły