SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Vault po Xpandzie >?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4500

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 606 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18352
jestem po cyklu na xpandzie i chciał bym sie was zapytac kiedy moge juz jechac na Vaulcie (Vault San ) nie jestem jeszzce uswiadomiony do czego sie zalicza Vault czy kreatyna czy jakas odmiana aminków?
sory za głupie pytanie
z góry dzieki za odp
Pozdr

Taedium vitae

I Can Sleep When I'Dead

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 403
ja brałem ale MSTAKA.. efekty jakies tam były ale najbardziej odczułem poprawe samopoczucia,,,,po tym nie boisz sie smierci...podnosi chyba dosc dobrze testosteron...dobry ale nie rewelacyjny no i starcza na 21 dni.. troche mało...troche mi po nim waga podskoczyła i siła...

wszystko co doskonałe dojrzewa powoli.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
vault to stack kreatynowy; przerwa pomiędzy cyklami kreatyny powinna wynosić ok.6-8 tygodni

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
j.w
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2718 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42679
Powiem jedno Vault nawet sie nie umywa co do dzialania xpanda :( sam zjadlem niedawno puche zeby to wytestowac i xpand wydaje mi sie lepszym stackiem, poza tym Vault ma strasznie kwasny i dziwny smak, czasem mna az potrzasnelo jak to pilem, takie samo uczucie mam jak wacham alkohol, tez mnie trzesie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 927 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7275
Napewno nie jest tak kwasny jak cell pump

--==Masa ponad wszystko!!!==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2718 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42679
heheh , piles Vaulta?? bo dla mnie cell pump przy vaulcie to super smak. Cell pump naprawde ma dopbry smak w porownaniu do Vaulta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
losvato napisz jakie efekty po Xp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 606 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18352
to mówicie ze Vault jest słabiutki? a ja przez cały czas szykuje sie na niego nawet jeszcze go nie było juz planowałem cykl z nim .....no ale chyba jednak nie zrobie jak mówicie ze jest cienki ....a co lepiej kupic Animal Stak 2 czy vaulta? podobno animal stak 2 jest wypas mocny ? prawda? jak ktos stosowął go to niech napisze co mu dąło ile masy itd .......a co do Xpanda to nabrałem tylko z 2 kg w bicek urusł o 1cm klata 2 cm .przedramie nic hehe ale jak ja wcinałem dziwnie tego xpanda to dobrze ze wogóle cos urosło ,....i strasznie puchłem na twarzy po nim za***iscie !!!

Taedium vitae

I Can Sleep When I'Dead

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
a napisz jakie efekty w sile bo glownie o to mi chodzilo ?

Moze sprobujesz clout podobno dobre nawet bardzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmmm mówisz, że jak alkohol....

gdzie to można kupić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 606 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18352
w siłe to nawet sporo powiem ci ...miałem niezłego pawera !!! mogłem wiecej robic powtórzen nie meczac sie zbytnio ..10 kg teraz podnosze wiecej ale tylko na klate ...

Taedium vitae

I Can Sleep When I'Dead

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dawkowanie Creatina+Amino 4500 POMOCY :)

Następny temat

cykl

WHEY premium